23 / 03 / 2023

Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik

İstanbul'da her yıl 780 sosyal konut yapılacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve belediye meclisinde kabul edilen 2015-2019 Stratejik Planı'nda, İstanbul'da 4 yıl boyunca yapılması planlanan projelerin maliyetleri, tamamlanma süresi ve genel ayrıntılarına ilişkin bilgiler yer aldı.

Kocasinan İmar A.Ş. gecekonduları dönüştürecek!

Kocasinan Belediyesi'nin neredeyse %100'e varan oranda hissedar olduğu İmar A.Ş. yeni dönemde daha aktif olacak. Seçimlerden hemen sonra Başkan Mustafa Çelik'in genel müdürlüğüne Melikgazi Eski Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Kazım Nuralan'ı getirdiği İmar A.Ş. kentsel dönüşüm ve çeşitli yapısal reformlarla ilgili çalışmalar başlattı.

Kocasinan inşaat, eğitim, sanayi, tarım ve turizmde büyüyecek!

Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, turizmde çok iyi değerlere sahip olan Kocasinan'ın yeni projelerle Kayseri turizmine katkı sağlayacağını, eğitimde, inşaatta, sanayide, tarımda ve turizmde Kocasinan'ı büyüteceklerini söyledi.

Yamula Barajı ikinci etap sahil yolu Erkilet üstünden Kayseri'ye bağlandı!

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri' nin denizi olan Yamula Barajı' nda ikinci etabı tamamlanan Sahil Yolu' nun Erkilet üstünden Kayseri' ye bağlandığını söyledi...