Kaya city residence fiyat listesi

Kaya City Residence Kayaşehir son durum!

Yeni İstanbul olarak adlandırılan “planlı kentleşmenin” merkezi Kayaşehir’de, TOKİ dışında özel sektör tarafından gerçekleştirilen, ilk lüks konut projesi olan Kaya City Residence’ın inşaatı tamamlandı.

Kaya City Residence inşaatı, yüzde 70 değer artışıyla tamamlandı!

Kanal İstanbul Projesi’nin güzergahında bulunduğu için bir süre önce “rezerv alan” olarak ayrılan ve yeni yapılaşmaya geçici olarak izin verilmeyen bölgede, Celaloğlu ve E7 Yapı Market işbirliği ile gerçekleştirilen Kaya City Residence, 2 yıllık inşaat süresince, yüzde 70 prim yaptı. Projede, daireler sahiplerine teslim edilmeye başlanırken, devam eden peyzaj çalışmaları tamamlanınca, 30 Ekim’de oturum başlayacak.

Kaya City Residence'de fırsat bolluğu!

Kaya City Residence'de fırsat bolluğu devam ediyor. Projede daireler 311 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Başakşehir Kaya City Residence resimleri!

Başakşehir Kaya City Residence resimleri projeyi merak edenler için haberimizde yer alıyor. Ağustos'ta teslim edilecek olan Kaya City Residence projesinde fiyatlar 297 bin liradan başlıyor...

Kaya City Residence örnek daire!

Banka kredisi kullanılabilen Kaya City Residence Kayaşehir'de teslim bu yılın Ağustos ayında yapılacak. Kaya City Residence örnek daire görselleri merak edenler için haberimizin içerisinde yer alıyor.

Kaya City Residence nerede?

Kaya City Residence nerede? Kaya City Residence iletişim? Kaya City Residence teslim tarihi? Kaya City Residence fiyat listesi? gibi sorularınızın yanıtı haberimizde yer alıyor.

Kaya City Residence!

Kaya City Residence projesi 15 bin 650 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 6 blok olarak tasarlanan projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

Kaya City Residence fiyat listesi! 199 bin liraya 2 oda 1 salon!

Celaloğlu İnşaat'ın Kayaşehir'de konumlandırdığı 236 konutluk proje olan Kaya City Residence fiyat listesi...

Kaya City Residence fiyat bilgisi! 199 bin TL'ye!

Başakşehir'de Celaloğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen ve içinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Kaya City Residence fiyat bilgisi...

Kaya City fiyat listesi! 199 bin TL'ye 2+1!

2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut alternatiflerinden meydana gelen Kaya City fiyat listesi bilgilerine göre projede yer alan 2+1 konutların fiyatları 199 bin TL'den başlıyor...

Kaya City Residence'da fiyatlar 199 bin TL'den başlıyor!

İstanbul Avrupa Yakası Kayaşehir'de inşa edilen ve bünyesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçeneklerini barındıran Kaya City Residence'da fiyatlar 199 bin TL'den başlıyor...