hakkaride okul mu yıkıldı
Diğer Sonuçlar
 • Yüksekova'da 2 okul yakıldı! 18-09-2014

  18 Eyl 2014 ... Hakkarinin Yüksekova ilçesinde, Kürtçe eğitim vereceği öne sürülen okulun ... okul mu yıkıldı,hakkaride okul mu yıkıldı,terör örgütü okul yıkımı,.

 • hakkaride okul mu yıkıldı

  18 Mar 2014 ... TOKİ Hakkari'de okul yapacak! Hakkari İli Merkez İlçesi Kıran Mahallesi 1 Adet 20 Derslikli Ticaret Meslek Lisesi ve Yüksekova İlçesi Yeni Mah ...

 • Hakkari yeni hükümet konağının inşaatı devam ediyor! 17-03-2014

  17 Mar 2014 ... ... 2011 yılının sonlarında Cumhuriyet Caddesi üzerindeki eski binanın yıkılmasıyla birlikte 2012 yılında 3 ... TOKİ Hakkari'de okul inşa edecek!

 • İstanbul'da en iyi tahminle 700 bin kaçak yapı var! 25-08-2009

  25 Ağu 2009 ... ... hafta kala İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yıkıldı. ... Eşyalar bir saat içinde okul görevlileri ve zabıta ekipleri tarafından kapalı spor salonu ve okul bahçesine yığıldı. ... Bu kararı alan, onaylayan ve uygulayanların vicdanı tatile mi çıktı? ... En fazla konut İstanbul'da, en az Hakkari'de satıldı!

 • - Arama Sonuçları Sayfa 10 - Emlakkulisi.Com

  Arslanbey Özyapı Spor Tesisleri ruhsatsız olduğu gerekçesiyle yıkıldı! ... Hakkari' de eski olan şehir stadı tribünleri, kapalı spor salonu ve yaklaşık 5 yıl önce Hakkari ... yapım işi ihalesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Müdürlüğü Merter Ek Hizmet ... Futbol sahaları ve kondisyon salonları, artık birer casus okulu !

 • Başbakan Erdoğan: 72 şehirde doğalgaz var! 09-02-2014

  9 Şub 2014 ... Hakkari'de şu anda havalimanımız bitmek üzere. Maalesef müteahhitler tehdit ... Biz böyle bir iktidarız. Yolsuzlukların olduğu bir iktidar bunları yapabilir mi? ... GÜNDEM. Başbakan Erdoğan okul yaptırmak için patronları takibe aldı! ... DEVAMINI OKU... Başbakan Erdoğan yıkılacak konutlarla ilgili konuştu!

 • hakkaride okul mu yıkıldı

  İlçe Milli Eğim Müdürü Ramazan Çelik, Doğan Mahallesi'ndeki Doğansite ... Hakkari'de şiddetli fırtına nedeniyle bir kısmı sökülen Akçalı Yatılı Bölge ... Boyalıca İlköğretim Okulu' nun bir binası 2012 yılında ömrünü tamamladığı için yıkılmıştı.

 • Başbakan Erdoğan: Timsah Arena ismi benim hoşuma gitmiyor! 21 ...

  21 Mar 2014 ... Sen önce Hakkari'de bir tane Türk bayrağı dalgalandıramadın 2010 yılında. Sana müsaade ... Önümüzdeki sezona stat yetişiyor, ardından burası yıkılıyor. Şampiyon ... Sen okulda öğretmen misin, başka bir görevin mi var?

 • spor tesisleri - Arama Sonuçları - Emlakkulisi.Com

  ... olan 2 bin 700 konut, 180 ticari sosyal donatı alanı, okul, spor tesisleri ve caminin ... Arslanbey Özyapı Spor Tesisleri ruhsatsız olduğu gerekçesiyle yıkıldı! ... Hakkari'de eski olan şehir stadı tribünleri, kapalı spor salonu ve yaklaşık 5 yıl önce ... İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, İstanbul 'da ...

 • Toki Elazığ deprem konutlarını teslim ediyor! 30-10-2010

  30 Eki 2010 ... Açıklamada, aynı törende 32 derslikli ilköğretim okulu ile bir caminin açılışının ... ölçeğine göre 6 büyüklüğündeki depremde, 6 köyde evler yıkılmış, ... 148, Gümüşhane"de 176, Hakkari"de 344, Trabzon"da 432, Rize"de 920, ...

 • Belediye - Arama Sonuçları Sayfa 27 - Emlakkulisi.Com

  30 Nis 2014 ... ... Bursa Ticaret Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay'ın da katıldığı okul 24 derslikli. ... AA muhabirinin, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü yetkililerinden edindiği bilgiye ... Hakkari'de sebze meyve hali yapım çalışmalarına başlandı! ... Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yıllardır yıkılıp yıkılmayacağı tartışılan ...

 • Tokat Kalesi son durum - 10/12/2014 - Konuttimes.com

  İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdurrahman Akyüz, restorasyon çalışmaları bitince ... Riskli alan ilan edilen kale çevresindeki 493 ev yıkılarak kentin çehresi ... kalesi kentsel dönüşüm çalışmaları son durum,tokat riskli evleri son . ... Hakkari'de peş peşe dört deprem meydana geldi! ... Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu kapatıldı!

 • Recep Tayyip Erdoğan: Antalya'daki stadyum, spor salonu ve yüzme ...

  15 Ara 2013 ... 'Yapma yav, bunu siz mi yapmıştınız' der. Yapılanları görür ama ... CHP, Antalya' da istismar ettiği bayrağı gidip Hakkari'de sallayamadı. Orada anlaşma ... Yıkılan eski binanın yerine yapılan yeni TBMM Başkanlığı konutu 8 milyon TL'ye mal oldu. ... Etiler Polis Meslek Y ksek Okulu kapat ld ! 2014-10-09 ...

 • Başbakan Erdoğan, Iğdır Havaalanı'nı hizmete açtı! 13-07-2012

  13 Tem 2012 ... Bu şekilde biter mi- Dünyanın her yerinde büyük projeleri devlet bizzat üstlenir ve kendisi yürütür. ... ''Ama ne olursa olsun bu havalimanlarını yapacağız, Hakkari' de de Şırnak'ta da. .... Başbakan Erdoğan okul yaptırmak için patronları takibe aldı! ... Başbakan Erdoğan yıkılacak konutlarla ilgili konuştu!