Diğer Sonuçlar
 • Emlak Konut Kazlıçeşme projesinin sözleşmesi imzalandı! 09-04-2014

  9 Nis 2014 ... Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu ... Konut Kazlıçeşme projesi ne zaman satışa çıkacak,kazlıçeşme emlak ...

 • Emlak Konut Kazlıçeşme projesi ne zaman satışa çıkacak

  9 Nis 2014 ... Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma ... Emlak Konut Kazlıçeşme projesi ne zaman satışa çıkacak ...

 • Emlak Konut Kazlıçeşme projesine Ziylan Grubu da ortak oldu! 10 ...

  10 Nis 2014 ... Zeytinburnu Kazlıçeşme'de Emlak Konut GYO'ya ait arsa için açılan ihaleyi 4.2 milyar lira bedelle kazanan ... Yıl sonunda satışa çıkacak.

 • emlak - Arama Sonuçları Sayfa 23 - Emlakkulisi.Com

  Emlak Konut GYO Kartal ve Maltepe'de 3 projesini satışa çıkaracak! ... Emlak Konut GYO, Maltepe ve Kartal'da satışa çıkaracağı üç projeyi ne zaman ihale edecek ... çeşitli internet sitelerinde bahsi geçen İstanbul Kazlıçeşme'deki arsa ile ilgili olarak, ... Projenin son çeyrekte satışa çıkacak yeni etabı ise rezidans olacak .

 • Emlak Konut GYO kazlıçeşme ihalesi - 06/15/2014 - Konuttimes.com

  Emlak Konut GYO'nun Zeytinburnu Kazlıçeşme arsası satıldı! 2014-01-18 09:35: 15 ... Mavişehir Modern 4 İzmir projesi Eylül'de satışa çıkacak! Kiptaş 3.etap ...

 • emlak konut - Arama Sonuçları Sayfa 2 - Emlakkulisi.Com

  27 Haz 2014 ... Emlak Konut GYO Kartal ve Maltepe'de 3 projesini satışa çıkaracak! ... Emlak Konut GYO, Maltepe ve Kartal'da satışa çıkaracağı üç projeyi ne zaman ihale edecek henüz belli değil. ... Emlak Konut Kazlıçeşme Miting alanı açıklaması! ... Projenin son çeyrekte satışa çıkacak yeni etabı ise rezidans olacak.

 • Emlak Konut Kazlıçeşme projesi ne zaman satışa çıkacak

  24 Ara 2013 ... Essenora projesi 14 Ekim'de görücüye çıkacak! ... 3 etap olarak tasarlanan projede Emlak Konut GYO bünyesinde 60 aya kadar 0,69 faiz ... Milli Emlak İstanbul'da 33 gayrimenkulü satışa çıkardı. ... Antriva'da zaman zaman.

 • iş gyo - İş GYO, Ataşehir Finans Merkezi'ne 110 milyon dolarlık ...

  Bulvar İstanbul projesinde konutların yüzde 55'i 4 ayda satıldı! ... Emlak Konut GYO'nun Zeytinburnu Kazlıçeşme'de ihaleye çıkardığı 111 bin metrekarelik arsa ihalesine ... Rönesans GYO Maltepe projesi yakında satışa çıkacak! ... bodrum yeni inşaat projeleri , vadi istanbul teslim tarihi ne zaman , demir romance 0+1 daire ...

 • Emlak Konut Kazlıçeşme'de yer alan 2 gayrimenkulün değerleme ...

  17 Oca 2014 ... Haberin Etiketleri : Emlak Konut Kazlıçeşme değerleme raporu ... Fikirtepe İnatçısı'na direnen 'O' proje de Emlak 2014 Fuarı'nda! ... Fuarı'nda (Emlak 2014) gayrimenkul alıcısının karşısına çıkacak. ... Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ( GYO), ağustos satış raporunu açıkladı. ... Antriva'da zaman zaman.

 • Emlak Konut Kazlıçeşme ihalesine kimler katılacak? - Konut Times

  23 Kas 2013 ... Essenora projesi 14 Ekim'de görücüye çıkacak! ... EMLAK Konut GYO Zeytinburnu Kazlıçeşme'deki 111 bin metrekarelik arsasını ihaleye çıkaracak. ... üzerinde İstanbul'a değer katacak bir proje yapacaklarım ifade etti. ... Milli Emlak İstanbul'da 33 gayrimenkulü satışa çıkardı. ... Antriva'da zaman zaman.

 • emlak konut arazi - Arama Sonuçları Sayfa 1 - Emlakkulisi.Com

  İki taksit halinde ödenebilen emlak vergisi için son gün ne zaman? ... Emlak Konut GYO 'nun Kazlıçeşme'de satışa çıkardığı arazi için dev firmalar yarıştı. İhaleyi 4 ... Aşçıoğlu Grubu, Kazlıçeşme arazisinde 1,5 milyar dolarlık proje hayata geçirmeyi planlıyor! ... Özülke Özkar Başakşehir Konutları Eylül sonunda satışa çıkacak!

 • inşaat projesi - Arama Sonuçları Sayfa 15 - Emlakkulisi.Com

  18 Haz 2014 ... Lokum Evler projesinde 2+1 konut fiyatları 328 bin TL'den başlıyor. Projede yüzde 30'a ... Peki, Dumankaya Fikirtepe projesi ne zaman satışa çıkacak? İşte detaylar. ... Tahincioğlu Gayrimenkul Nida Kule Levent projesi! 2014-06-15 ... Yenigün İnşaat, üç ortaklı Kazlıçeşme projesine Nisan 2015'te başlıyor!

 • kazlıçeşme ihalesini kim kazandı - 12/29/2013 - Konuttimes.com

  29 Ara 2013 ... Tekfen Esenyurt projesi 2014 yılında satışa çıkacak! ... Emlak Konut'a ait Zeytinburnu Kazlıçeşme'deki arazi için teklif veren Aşçıoğlu Grubu ...

 • konut yatırım - Arama Sonuçları Sayfa 7 - Emlakkulisi.Com

  7 Nis 2014 ... EMLAK Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın satışa çıkardığı Kayabaşı ... Özak GYO Kazlıçeşme projesi için Emlak Konut ile adi ortaklık sözleşmesi imzaladı! ... Sadece nisanda 18 projede 18 bin konut satışa çıkacak.

 • Yenigün İnşaat Bomonti projesi 13 Mayıs'ta görücüye çıkacak ...

  16 Nis 2014 ... Gayrimenkul ticareti ile uğraşanlara vergi avantajı yok! ... Yenigün İnşaat, üç ortaklı Kazlıçeşme projesi için kolları sıvadı. Özak, Yenigün, Delta ... Yenigün İnşaat Bomonti projesi: The House Residence satışa çıktı. Projedeki ... Antriva'da zaman zaman ... Ürgüp TOKİ Konutları çalışmaları hızla devam ediyor!

 • Aralık'ta konut kredileri yüzde 4,55 oranında arttı 18-01-2011

  18 Oca 2011 ... Bu artışta Aralık ayını konut almak için uygun zaman olarak görenlerin oranındaki yüzde ... 2013 Aralık'ta yeni satışa çıkacak konut projeleri! DEVAMINI OKU... Emlak Konut Zeytinburnu Kazlıçeşme arsa ihalesi 24 Aralık'ta!

 • Klolu ve Delta Yap - Havada şarjsız cep telefonu yasağı Türkiye'de!

  Yenigün İnşaat, üç ortaklı Kazlıçeşme projesi için kolları sıvadı. Özak ... Emlak Konut GYO 'nun Kazlıçeşme'de satışa çıkardığı arazi için dev firmalar yarıştı. ... KARTAL'DA, Kılıçoğlu-Delta-Yetişkin Yapı Ortaklığı ile hayata geçirilen Kuriş Kule 'de satışa çıkan ofislerin yüzde 75'i sahibini buldu. Proje .... Antriva'da zaman zaman.