22 / 03 / 2023

Emlak Konut Hoşdere ihalesi

Emlak Konut Hoşdere 5. Etap ihalesini Cihan İnşaat kazandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul Esenyurt Hoşdere 5. Etap arsa ihalesi ikinci oturumu bugün gerçekleştirildi.

Emlak Konut Hoşdere ihalesini Cihan İnşaat kazandı!

Emlak Konut GYO Başakşehir Hoş dere üçüncü etap arsa ihalesini Cihan İnşaat kazandı. Emlak Konut GYO'nun değerini 63 milyon 698 bin lira olarak belirlediği 106 bin 833 metrekarelik arsanın ihaleye 6 firma katıldı.

Emlak Konut Hoşdere ihalesinin ikinci oturumuna 156 milyon 520 bin TL teklif!

Emlak Konut Hoşdere ihalesinin ikinci oturumu sonuçları açıklandı. İhaleyi 156 milyon 520 bin TL teklif vererek ihaleyi Cihan İnşaat kazandı. Cihan İnşaat, Hoşdere ihalesinin ilk oturumunda da en yüksek teklifi vermişti.

Emlak Konut Hoşdere ihalesinin 2. oturumu bugün yapılacak!

Emlak Konut Hoşdere ihalesinin 2. oturumu bugün yapılacak. İhalenin birinci oturumuna en yüksek teklif Cihan İnşaat'tan geldi.

Emlak Konut Hoşdere ihalesine en yüksek teklif Cihan İnşaat'tan geldi!

EMLAK Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Başakşehir Hoşdere arsa satışı karşılığı gelir paylaşım ihalesinin ilk oturumunda 32 milyon 139 bin 588 TL ile en yüksek teklif Cihan İnşaat'tan geldi...

Emlak Konut Hoşdere ihalesinin ilk oturuma 32 milyon 139 bin 588 TL teklif!

Emlak Konut'un satışa çıkardığı Başakşehir Hoşdere arsasının ihalesi 8 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşti. Emlak Konut Hoşdere ihalesine en yüksek teklif 32 milyon 139 bin 588 TL tutar ile Cihan İnşaat'tan geldi...

Emlak Konut Başakşehir Hoşdere ihalesinin ilk oturumu yarın!

İstanbul Başakşehir Hoşdere Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi İhale'sinin ilk oturumu yarın saat 14:30'da açık arttırma usulü ile yapılacak.