13 / 07 / 2024

Dumankaya İnşaat Cityscape Fuarı

Dumankaya İnşaat Cityscape 2014 Fuarı'nda özel lansman yaptı!

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, fuarda yer almaktan gurur duyduklarını belirterek Körfez alıcılarına özel lansman düzenlediklerini söyledi. Dumankaya İnşaat, Hi-Fit Bahçeşehir'den sonra, Hi-Fit Apart Bahçeşehir projesi ile görücüye çıktı.

Dumankaya İnşaat Dubai Cityscape 2014'te projelerini tanıttı!

Dubai’deki Cityscape fuarında Dumankaya Horizon, Dumankaya Ritim İstanbul, Dumankaya Miks, hi-Fit ve Dumankaya Mozaik projelerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Dumankaya İnşaat Dubai Emlak Fuarı‘nda yeni projesini görücüye çıkarıyor!

Gayrimenkul sektöründe ilklerin öncüsü Dumankaya İnşaat, 21–23 Eylül tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2014 fuarına katılıyor. Dumankaya İnşaat, lansmanını ilk kez Dubai’de yapacağı proje ile ilgili ayrıntıları fuar boyunca yatırımcılar ile paylaşacak.

Dumankaya İnşaat'ın yeni projesinin ilk detayları!

Toplam satışların yüzde 30’unu yabancı yatırımcılara yapması sebebi ile ihracatçı kimliği de bulunan Dumankaya İnşaat, yabancı yatırımcıların odağının Türkiye ve inşaat sektöründe olduğu bir dönemde, lansmanını gerçekleştireceği yeni projenin beraberinde getireceği katma değeri yüksek yabancı yatırımlar ile ihracata önemli katkılar sağlamayı amaçlanıyor.