Batımahal

Batı Mahal teslim tarihi!

Batı Mahal teslim tarihi bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Projede inşaatın yüzde 70'i tamamlandı...

Batımahal Büyükçekmece Projesi!

Batımahal Büyükçekmece Projesi 400 bin metrekarelik arsa alanına sahip. Projede 24 aya kadar taksitlendirme yapılabiliyor...

İki katlı villa konseptinde yeni dönem!

1250 kişi ile gerçekleştirdiği araştırma sonucu BatıMahal projesini tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiren Yalçınlar Group, iki katta villa yorumuna farklı bir bakış açısı getiriyor.

Büyükçekmece Batımahal projesine 1250 kişi şekil verdi!

Yalçınlar Group'un İstanbul Büyükçekmece Bölgesi’nde hayata geçireceği 2.markalı konut projesi BatıMahal’e 1250 kişi ile yapılan araştırma sonuçlarına göre şekil verdi.

1250 aile ferdi bu konutlara ilham verdi!

Yalçınlar Group, Büyükçekmece Bölgesi’nde hayata geçireceği 2.markalı konut projesi BatıMahal’e 1250 kişi ile yapılan araştırma sonuçlarına göre şekil verdi.Katılımcılara bir villadan neler bekledikleri ve neleri istemediklerinin sorulduğu araştırmada; oda m2’ leri ve yaşam ihtiyaçlarına göre fonksiyonlarının önemi ortaya çıktı.

Yalçınlar Group , BatıMahal projesinin inşaat ruhsatını aldı!

Pelican Hill'in 4.etabı olarak yapılacak olan BatıMahal'de 150 villa yer alacak. 3 etaptan oluşacak olan BatıMahal'de her villaya 1,5 ile 3 dönüm arasında bahçe alanı düşecek.

Büyükçekmece BatıMahal'in inşaat ruhsatını aldı!

Yalçınlar Group, Büyükçekmece Bölgesi'nde hayata geçireceği ikinci konut projesi BatıMahal'in inşaat ruhsatını aldı. 3 etaptan oluşacak BatıMahal'de her villaya 1.5 ile 3 dönüm arasında bahçe alanı düşecek.

Batımahal projesi Büyükçekmece'de yükseliyor!

Yalçınlar Group, Pelican Hill Batımahal etabında 150 adet villa inşa ediyor. Batımahal Büyükçekmece projesinde satışların bu yıl sonunda başlaması planlanıyor. Batımahal Malikaneleri'nde üç tipte villa tasarlandı...