17 / 07 / 2024

Ali Dumankaya

Yıldız Teknik Üniversitesi, Ali Dumankaya’ya girişimcilikte yılın başarı öldülünü verdi!

Törende Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun olan ve faaliyet gösterdiği alanlarda başarılı olan isimler ödüllendirildi. 40 bin mezun arasında gerçekleştirilen oylamayla inşaat sektöründe gerçekleştirdiği başarılı çalışmalardan dolayı ‘Girişimcilikte Yılın Başarı Ödülü’ DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya’nın oldu.

Gayrimenkul sektöründe ne yapsam satarım devri bitti!

Ali Dumankaya Takvim gazetesine konuk yazar oldu. Ali Dumankaya, "Konut sektöründe mütekabiliyet, kentsel dönüşüm yasası, yeni tüketici kanunu ve KDV oranlarındaki düzenlemelerle yeni bir döneme başlangıç yapılacağını düşünüyorum." dedi.

Konutta yeni model tartışması sektöre damgasını vuruyor!

Konutta yeni model tartışması sektöre damgasını vuruyor. Tüketicinin bilinçlenmesi, mütekabiliyet, dönüşüm ve KDV'yle konutta yeni bir döneme girildiğini belirten Ali Dumankaya, "Gerçek oyun şimdi başlıyor" dedi.

Ali Dumankaya: Dar ve orta gelirli gruba proje üretmek gerekiyor!

YAPI Endüstri Merkezi'nde (YEM) düzenlenen Konut Konferansı 2013'e katılan DKY inşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve KONUTDER Başkan Yardımcısı Ali Dumankaya, dar ve orta gelirli gruba proje üretmek gerektiğine dikkat çekti...

Ali Dumankaya: Konut sektöründe artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Konut Konferansı 2013’te konuşan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, mütekabiliyet, kentsel dönüşüm yasası ve KDV oranlarındaki düzenlemelerle konut sektöründe artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi...