Yalı Ataköy satılık ev fiyatları!


Yalı Ataköy satılık ev fiyatları!

Yalı Ataköy projesi, 16 katlı 5 blok olarak planlandı. Özyazıcı İnşaat, Karadeniz Örme ve TOKİ ortaklığı ile yükseliyor. Proje Yalı Ataköy satılık ev fiyatları1 milyon 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor...16 katlı 5 blok olarak hayata geçirilen Yalı Ataköy projesi, 512 apart daire, 64 ofis ve 7 ticari üniteden meydana geliyor.


Dairelerin hemen teslim edildiği Yalı Ataköy Konutları, İstanbul Bakırköy ilçesine bağlı Ataköy sahilinde inşa edildi. Proje Özyazıcı İnşaat, Karadeniz Örme ve  TOKİ ortaklığı ile yükseliyor.


Arsa alanı 72 bin 864 metrekare olan Yalı Ataköy Konutları 1+1'den, 6+2'2 farklı alternatifler sunuyor. Yalı Ataköy Evleri projesinin inşaat alanı ise 215 bin metrekare.Yalı Ataköy satılık ev fiyatları!


Yalı Ataköy satılık ev fiyatları 1 milyon 350 bin lira ile 13 milyon lira arasında değişim gösteriyor. Yalı Ataköy Evleri projesinde fitness, sauna, yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, spor alanları gibi sosyal donatılar bulunuyor.Adres : Zeytinlik Mah. Ataköy 1. Kısım Galleria AVM yanı Bakırköy/İstanbul


Tel : 0212 515 0 999

Web : http://yaliatakoy.com/

Gizem Yılmaz/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016yalı ataköy konutları fiyat , yalı ataköy evleri satış ofisi , yalı ataköy projesi satılık daire , özyazıcı yalı ataköy fiyatlar , yalı ataköy satılık daire fiyatları , yalı ataköy konutları satış ofisi ,