Ümraniye Avrupa Konutları iletişim bilgileri!


Ümraniye Avrupa Konutları iletişim bilgileri!

Yüzde 1 KDV avantajının bulunduğu Avrupa Konutları Yamanevler projesinde ev fiyatları 484 bin TL'den başlıyor. ..1.2 milyar TL yatırım bedeline sahip olan Avrupa Konutları Yamanevler projesi  İstanbul'un Anadolu yakasında Ümraniye'de  inşa ediliyor. Proje 11 blok olarak tasarlandı. 


 Artaş İnşaat imzası taşıyan Avrupa Konutları Yamanevler projesi, 61 bin 765 metrekare arsa alanına,  472 bin metrekare inşaat alanına sahip. 


1.672 daire, 2 ofis bloğu ve 38 ticari birimden oluşan Ümraniye Avrupa Konutları Yamanevler projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. Projede daire alanları 75 metrekare ile 248 metrekare aralığında değişiyor. 


Yüzde 1 KDV avantajının bulunduğu Avrupa Konutları Yamanevler projesinde Artaş Avrupa Konutları Yamanevler projesi lokasyon olarak Yamanevler ve Çakmak Metro istasyonlarının ortasında yer alıyor.


Avrupa Konutları Yamanevler'de yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanı, çocuk oyun alanı, otopark gibi ortak alanlar bulunuyor. Projede ev fiyatları 484 bin TL'den başlıyor. 

 

 Adres: Yamanevler Mahallesi Alemdağ Caddesi No:171 ÜmraniyeÜmraniye Avrupa Konutları iletişim bilgileri!Tel: 444 38 28


Web: http://avrupakonutlariyamanevler.com/


Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com  

Ümraniye Avrupa Konutları iletişim bilgileri , artaş Avrupa Konutları ev fiyatları ,

Hemen Teslim 4 proje