Tem Avrasya Konutları satılık!


 Tem Avrasya Konutları satılık!

Fuzul İnşaat tarafından İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi'nde hayata geçirilen Tem Avrasya Konutları satılık daire fiyatları 450 bin TL'den başlayarak değişiklik gösteriyor.17-18 katlı altı blok olarak inşa edilen Tem Avrasya Konutları projesi toplam 612 adet daire ve 17 adet ticari birimden meydana geliyor. Projenin 24 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. 


18 bin 621 metrekare alanda yükselen Tem Avrasya Konutları projesinde; çocuk oyun alanları, spor alanları, sauna, kapalı otopark ve fitness gibi sosyal imkanlar yer alıyor. 


2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri bulunan Tem Avrasya Konutları satılık daire fiyatları 450 bin TL ile 1 milyon 20 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 


Fuzul Tem Avrasya Konutları ödeme planı kapsamında yüzde 30 peşinatın ardından 120 aya kadar banka kredisiyle taksit imkanı sunuluyor. Ayrıca isteyenler firma bünyesinde 24 ay taksitle ödeme yapabiliyor. 


Tel: 0(212) 635 34 34

Web: http://www.temavrasya.com

Sedef Oral/Konuttimes.com

Tem Avrasya Konutları satılık , fuzul tem avrasya konutları ödeme planı , tem avrasya gaziosmanpaşa teslim tarihi , tem avrasya fuzul evleri fiyat ,

Hemen Teslim 4 proje