Sultanbeyli Emlak Konutları kura çekimi ne zaman yapılacak?


Sultanbeyli Emlak Konutları kura çekimi ne zaman yapılacak?

Sultanbeyli Emlak Konutları kura çekimi ne zaman yapılacak? sorusunun cevabı haberimizin içerisinde yer alıyor. Emlak Konut tarafından hayata geçirilen Sultanbeyli Emlak Konutları'nda 7 dairenin satışı kura ile gerçekleşecek.Alternatif daire seçenekleri arasında 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı Sultanbeyli Emlak Konutları projesinde dairelerin teslimi satış gerçekleştikten sonra yapılacak. Peki Sultanbeyli Emlak Konutları kura çekimi ne zaman yapılacak?


Sultanbeyli Emlak Konutları kura çekimi ne zaman yapılacak? 

Yarın saat 11.00'da Bahçelievler Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. 


Sultanbeyli Emlak Konutları'nda daire alanları 97 ile 157 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Ödeme planı kapsamında projede yüzde 25, 30 ve 35 peşin ödeme gerçekleştiğinde 96 ay, 108 ay ve 120 ay vade yapılıyor. 


2 oda 1 salon dairelerin 244 bin TL, 3 oda 1 salon dairelerin 276 bin TL, 4 oda 1 salon dairelerin 348 bin TL'den başladığı projede 7 daire kurayla satılacak. 


Sultanbeyli Emlak Konut iletişim

Tel: (216) 579 15 15

Web: http://www.emlakkonut.com.tr/

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.comSultanbeyli Emlak Konutları kura çekimi ne zaman yapılacak , Sultanbeyli Emlak Konut iletişim , Sultanbeyli Emlak Konut telefon , Sultanbeyli Emlak Konut son durum , Sultanbeyli Emlak Konut kura yeri , Sultanbeyli Emlak Konut kura çekimi , Sultanbeyli Emlak Konut kura saati , Sultanbeyli Emlak Konut durumu , Sultanbeyli Emlak Konut kuraları ,