Siltaş Teras Park Kurtköy ne zaman teslim edilecek?


 Siltaş Teras Park Kurtköy ne zaman teslim edilecek?

Siltaş Teras Park Kurtköy ne zaman teslim edilecek? Siltaş Teras Park fiyat listesi? Siltaş Teras Park ödeme planı? Siltaş Teras Park telefon numarası? gibi sorularınızın yanıtları haberimizde...Siltaş Yapı tarafından hayata geçirilen Teras Park projesi Kurköy'de konumlandırılıyor. Siltaş Teras Park Kurtköy ne zaman teslim edilecek? sorusunun yanıtından önce projeden bahsedelim. 

 

83 adet daireden meydana gelen Siltaş Teras Park projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Siltaş Teras Park Kurtköy'de 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler yer alıyor.


Siltaş Teras Park Kurtköy ne zaman teslim edilecek?


Siltaş Teras Park Kurtköy ne zaman teslim edilecek? sorusuna yanıt olarak 18 ay sonra cevabı veriliyor. Banka kredisi kullanılabilen Siltaş Teras Park projesinde 2+1 dairelerin tamamı satıldı. 


Siltaş Teras Park fiyat listesi kapsamında 3 oda 1 salon daireler 350 bin TL ile 450 bin TL ve 4 oda 1 salon daireler 450 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 


Siltaş Teras Park iletişim bilgisi:

Telefon: 444 0 289

Web : http://siltasteraspark.com/

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com

Siltaş Teras Park Kurtköy ne zaman teslim edilecek , siltaş teras park , siltaş teras park projesi , siltaş teras park fiyat , Siltaş Teras Park fiyat listesi , Siltaş Teras Park iletişim , Siltaş Teras Park ödeme planı , Siltaş Teras Park nerede , Siltaş Teras Park adres ,