Siltaş Marina satış fiyatları!

Siltaş Marina satış fiyatları!

Siltaş Marina satış fiyatları haberimizde bulunuyor. İstanbul Pendik'te hayata geçirilen Siltaş Marina “Adalara karşı, bulutlara komşu” bir proje olarak yükseliyor.


Siltaş Marina projesi Siltaş Yapı imzasıyla Pendik Marina’nın karşısında hayata geçiriliyor. Lansmanı dün yapılan proje kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor. 


Siltaş Marina satış fiyatları!


8 bin metrekare üzerinde 20 katlı iki bloktan meydana gelen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. 


200 konut, 4 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarına yer verilen Siltaş Marina projesinde tüm daireler deniz manzarasını görüyor.

 

Birçok sosyal alana sahip projede dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu,  yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk parkı ve basketbol sahası, cafe kütüphane, fitness salonu yer alıyor. 


Siltaş Marina projesinde 52 adet açık ve kapalı mutfak alternatifleri olan 2+1, 140 adet 3+1 ve 8 adet 4+1 daire bulunuyor.


Siltaş Marina satış fiyatları!


Siltaş Marina satış fiyatları!


Metrekare fiyatları   7 bin 500 TL'den başlayan projede satış fiyatları ise 2+1 dairelerde 595 bin TL, 3+1 dairelerde 895 bin TL ve 4+1 dairelerde 1 milyon 270 bin TL'den başlıyor. 


Lansman dönemine özel kampanyada peşin ödemelerde yüzde 10 indirim ve 60 ay sıfır faiz fırsatı sağlanıyor. 


Teslimlerin 2020 yılının Mayıs ayında yapılacağı proje kamu kurumu, birçok AVM, eğitim kurumu ve hastanenin yanı başında yükseliyor. 


Siltaş Marina projesi Pendik sahile 1,5 dakika, metroya 3 dakika, Pendik Marina’ya 2 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika ve üçüncü köprü bağlantı yoluna 17 dakika mesafede hayata geçiriliyor. 


 

Siltaş Marina satış fiyatları! Tel: 444 0 289

Web: http://www.siltasmarina.com

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı