Sierra Yaşamkent Ankara ödeme planı!


Sierra Yaşamkent Ankara ödeme planı!

Sierra Yaşamkent Ankara ödeme planı bilgileri kapsamında projede yüzde 25 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Proje Kargın İnşaat imzası ile yükseliyor...Sierra Yaşamkent Ankara ödeme planı bilgileri öncesinde projenin genel özelliklerinden bahsedelim. 


Toplam 281 daireye yer verilen Sierra Yaşamkent Projesi, Ankara Yenimahalle Çayyolu bölgesinde hayata geçirildi.


Kargın İnşaat tarafından hayata geçirilen Sierra Yaşamkent Ankara Projesi'nde daireler 2017 yılının Eylül ayında sahiplerine teslim edilecek.


Siera Yaşamkent Residence'de dairelerin alanları 61 metrekare ile 211 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.


Çayyolu Sierra Yaşamkent Rezidans fiyatları kapsamında, 1+1 evler 211 bin TL'den başlıyor, 3+1 evler 437 bin TL ile 544 bin TL, 4+1 evler ise 558 bin TL ile 690 bin TL arasında değişiyor. 


Sierra Yaşamkent'te butik çarşı ve pilates stüdyo, açık egzersiz alanları, çocuk kulübü, kapalı havuz, sauna, fitness salon, basketbol sahası, business center, soyunma odası, yürüyüş parkuru gibi ortak yaşam alanları sunuluyor. 


Sierra Yaşamkent Ankara ödeme planı


5 blok olarak planlanan Sierra Yaşamkent Yenimahalle'de yüzde 25 peşinatta, kalan yüzde 75'lik kısım için banka kredisiyle vade yapılıyor.


Çayyolu Sierra Yaşamkent ulaşım: Yaşamkent Mah. (3222 Cad.) 3300 Sk. No:6 Çayyolu, Yenimahalle Ankara


Sierra Yaşamkent iletişim bilgileri 

Telefon: 03122176217

Web: http://www.sierrayasamkent.com/

Gizem Yılmaz/Konuttimes.comSierra Yaşamkent ankara ödeme planı , Sierra Yaşamkent yenimahalle satılık , Ankara Sierra Yaşamkent nerede , Sierra Yaşamkent fiyat , çayyolu Sierra Yaşamkent fiyatları , Sierra Yaşamkent teslim tarihi ,

Hemen Teslim 4 proje