Self İstanbul Esenyurt lansman tarihi!


 Self İstanbul Esenyurt lansman tarihi!

Karden İnşaat imzası taşıyan Self İstanbul Esenyurt'ta Self İstanbul projesinde konut fiyatları 229 bin TL'den başlıyor... 

Toplam 609 konut ve 60 ticari üniteden oluşan  Self İstanbul projesi 132 bin metrekare arsa alanında hayata geçiriliyor. Proje Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde yer alıyor. 


15, 19, 24 ve 30 katlı dört blok olarak tasarlanan Esenyurt Self İstanbul projesinde, sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu gibi olanaklar sunuluyor.   


Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanan Self İstanbul Evleri'nde 1+1'den 4+1'e kadar daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede  daire teslimlerinin Eylül 2019 tarihinde yapılması planlanıyor.


Karden İnşaat imzası taşıyan Self İstanbul Esenyurt'ta yüzde 25 peşinat verildiğinde vade farksız 36 ay, yüzde 30 peşinat verildiğinde vade farksız 30 ay, yüzde 35 peşinatta ise vade farksız 24 ay taksitli ödeme ile ev sahibi olunabiliyor. 


Self İstanbul Esenyurt lansman tarihi!

Lansmanı 26 Eylül Salı günü Çırağan Sarayı’nda yapılacak olan  Self İstanbul projesinde konut fiyatları 229 bin TL'den başlıyor.  Tel : 444 61 10 


Web: http://www.selfistanbul.com.tr


Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com 


Self İstanbul Esenyurt lansman tarihi , Karden İnşaat Self İstanbul teslimat , Self İstanbul evleri ödeme şekilleri ,

Hemen Teslim 4 proje