Self İstanbul daire teslimleri ne zaman?


 Self İstanbul daire teslimleri ne zaman?

Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanan Karden Self İstanbul projesi Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde inşa ediliyor... 

Lansmanı 26 Eylül Salı günü Çırağan Sarayı’nda yapılacak olan Self İstanbul projesi 609 konut ve 60 ticari üniteden oluşuyor. Proje 132 bin metrekare arsa alanına sahip. 


1+1'den 4+1'e kadar daire seçeneklerine yer verilen Self İstanbul Evleri 15, 19, 24 ve 30 katlı dört blok olarak inşa ediliyor. Proje Karden İnşaat imzaaı taşıyor. 


Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanan Karden Self İstanbul projesinde konut fiyatları 229 bin TL'den başlıyor. Projede sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu gibi sosyal donatı alanları mevcut. 


Esenyurt Self İstanbul yüzde 25 peşinat verildiğinde vade farksız 36 ay, yüzde 30 peşinat verildiğinde vade farksız 30 ay, yüzde 35 peşinatta ise vade farksız 24 ay taksitli ödeme ile ev sahibi olunabiliyor. 


Self İstanbul daire teslimleri ne zaman?

Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde hayata geçirilen Self İstanbul Evleri daire teslimlerinin Eylül 2019 tarihinde yapılması hedefleniyor. Tel : 444 61 10 


Web: http://www.selfistanbul.com.tr


Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com  

Self İstanbul daire teslimleri , esenyurt Self İstanbul ödemeleri , Self İstanbul karden satılık daire ,

Hemen Teslim 4 proje