Sea Pearl Ataköy teslimleri!


Sea Pearl Ataköy teslimleri!

Sosyal alanları arasında alışveriş alanları, yürüyüş yolları ve spor alanlarının yer aldığı projede daire fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Peki Sea Pearl Ataköy teslimleri ne zaman ?Sea Pearl Ataköy teslimleri kapsamında bilgi vermeden önce projeden kısaca bahsedelim. Daire tiplerinin 1 oda 1 salon ile 4,5 oda 1 salon arasında tasarlandığı projede büyüklükleri 88 metrekare ile 398 metrekare arasında değişen daireler mevcut.


İlk etabında 631 ünitenin yer aldığı Sea Pearl projesi Kuzu Grup tarafından İstanbul Ataköy'de yükseliyor. Ortak kullanım yerleri içerisinde ise projede yürüyüş yolları, spor alanları ve alışveriş alanları bulunuyor.


Sea Pearl Ataköy teslimleri!

Sea Pearl Ataköy teslimleri 2017 yılı olarak belirlenen Sea Pearl projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 7 bin 200 dolardan başlangıç gösteriyor.


Kuzu Grup tarafından yükselen projede ödeme koşulları kapsamında yüzde 5 peşinat kalan bedel için 48 ay vade, yüzde 10 peşinat kalan bedel için 36 ay vade farksız taksit ya da yüzde 5 peşinat kalan bedel için banka kredisi kullanılıyor. 2 etaplı 4 bloktan oluşan Sea Pearl projesi konum olarak ise denize sıfır bir alanda inşa ediliyor.

14 soruda Sea Pearl projesi için tıklayın!

Ataköy Sea Pearl satış ofisi

Sea Pearl Ataköy telefon numarası: 0212 559 60 09

Web: www.seapearlatakoy.com

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com 


Sea Pearl Ataköy teslimleri , Sea Pearl Ataköy teslimleri ne zaman , Sea Pearl Ataköy ne zaman teslim , Ataköy Sea Pearl satış ofisi , Sea Pearl Ataköy nerede , Sea Pearl Ataköy iletişim , Sea Pearl Ataköy telefon , Sea Pearl Ataköy son durum , Sea Pearl Ataköy satılık , Sea Pearl Ataköy fiyat , Sea Pearl Ataköy ödeme planı ,