Sea Pearl Ataköy satılık!


Sea Pearl Ataköy satılık!

Sea Pearl Ataköy satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak dizayn edildi.Sea Pearl Ataköy satılık daire sayısı 1.474 olarak belirlendi. 8 rezidans bloğu ve 1 otel olarak hayata geçirilen proje Kuzu Grup imzası ile inşa ediliyor.


Bakırköy'ün Ataköy bölgesinde yükselen Sea Pearl Ataköy projesi 574 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Proje 2.7 milyon dolar yatırım bedeline sahip.


Sea Pearl Ataköy satılık daire tipleri şu şekilde; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon.


Sea Pearl Ataköy projesinde spor alanları, yürüyüş yolları, alışveriş alanları gibi ortak kullanım alanlarına yer veriliyor.


Sea Pearl Ataköy satılık daire teslimleri 2017 yılının Mart ayında gerçekleşecek. Projede kestoranlar, butikler, lüks markalar, beşyıldızlı otel ve konutlar bulunuyor. 


Sea Pearl Ataköy nerede?

Adres: Zeytinlik Mahallesi, Rauf Orbay Caddesi Sahil Yolu No: 1 Bakırköy / Istanbul


Sea Pearl Ataköy iletişim

Tel: 0212 559 60 09

Web: www.seapearlatakoy.com

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.com

Sea Pearl Ataköy satılık , Sea Pearl Ataköy satılık daire , Sea Pearl Ataköy satılık ev , Sea Pearl Ataköy fiyatlar , Sea Pearl Ataköy fiyat listesi , Sea Pearl Ataköy fiyatı , Sea Pearl Ataköy fiyat ,