15 / 06 / 2024

Sea Pearl Ataköy projesinde inşaat durdu mu?

 Sea Pearl Ataköy projesinde inşaat durdu mu?

Çeşitli yayın organlarında yer alan ‘Sea Pearl Ataköy projesine yürütmeyi durdurma kararı verildi’ başlıklı haberle ilgili Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu’nun açıklama yaptı. İşte açıklaması!


Bugün çeşitli yayın organlarında yer alan ‘Sea Pearl Ataköy projesine yürütmeyi durdurma kararı verildi’ başlıklı haberle ilgili Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu’nun açıklaması aşağıdaki gibidir.


“Değerli basın mensupları, tüm mevzuata uygun olarak gerekli izinler ve belgeler alınarak başlayan Sea Pearl projemizin inşaat faaliyetleri açılan dava neticesinde süreç gereği şu an için durdurulmuştur. Bu aşamada öncelikle ricam,  şirketimiz yetkililerince yapılacak açıklamalar dışında, kesinleşen bir yargı kararı olmaksızın haber ve yorumlara itibar edilmemesi ve sağduyulu olunmasıdır. Yapılacak incelemeler sonucunda projemizin hukuka aykırı hiçbir tarafı olmadığı anlaşılacak, kanunlara ve ilgili diğer mevzuatlara uygun olarak başlayan inşaat faaliyetlerimiz kaldığı yerden devam edecektir. Bilgilerinize sunarım.”




Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu