07 / 08 / 2022

Sample Style Şerifali güncel fiyatları!

 Sample Style Şerifali güncel fiyatları!

Rams Yapı tarafından Şerifali'de yapımı devam eden , Sample Style Konut Projesi, Şerifali'de 1000 metrekare alana kuruluyor. Projede konutların liste fiyatları 302 bin liradan başlıyor, 398 bin liraya kadar yükseliyor...


Rams Yapı tarafından Şerifali'de yapımı devam eden , Sample Style Konut Projesi, Şerifali'de 1000 metrekare alana kuruluyor. 1 bloktan zemin hariç 6 kat 24 daireden oluşan Sample Style projesi içerisinde 1+1, 2+1(a),2+1(b), 3+1 daire seçenekleri de barındırıyor. Sample Style projesine özel yüzde 7 oranında indirim yapılıyor. Projede konutların liste fiyatları 302 bin liradan başlıyor, 398 bin liraya kadar yükseliyor. 


Sample Style'de çocuklar için özel rengarenk ve eğlenceli oyun alanı da düşünülmüş. Hiç bir ayrıntının unutulmadığı Sample Style %70'i açık alan olarak planlanan Sample Style’ın yeşil alanlarında süs havuzundan gelen su sesleri eşliğinde çimlerin üzerinde gezinmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Tek başına ya da sevdiklerinizle bahçedeki kamelyanın gölgesinde oturmanın tadını çıkarıp yaşayabileceğinizi bilmenizde fayda var. 


İstanbul’un yükselen yıldızı Ataşehir Şerifali’deki değerli lokasyonu ve merkezi konumu sayesinde hayatınıza kolaylık katan Sample Style, kara, hava, deniz ve demiryolu ulaşımlarının yanı başında yer alıyor. İnşa edildiğinde Türkiye’nin yeni finans merkezinin komşusu olacağı için değeri günden güne artan bir yaşam projesi olan Sample Style, büyük alışveriş merkezlerinden eğitim kurumlarına, hastanelerden sinemalara ihtiyaç duyabileceğiniz her yere yakın bir lokasyonda yükseliyor.


Sample Style projesinde 68 metrekare 1+1, 110 metrekare 2+1(a) , 105 metrekare 2+1(b), 145 metrekare 3+1, konut tipleri bulunuyor. Bu ay içinde resmi satışların başlaması beklenen Sample Style Şerifali'de teslimler 2014 yılının Eylül ayında gerçekleşecek.


Sample Style; hava, kara ve deniz yolu ulaşımlarının tam ortasında yer alıyor. İstanbul Çevreyolu’na ve TEM’e 5, Bostancı İskelesi’ne 20, FSM Köprüsü’ne 20, Boğaziçi Köprüsü’ne 15 ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 25 dakikada ulaşmanızı sağlayacak ulaşılabilir lokasyonuyla Sample Style, yaşama prestijin yanında büyük bir kolaylık da getiriyor. Ataşehir Migros’a 5, Palladium AVM’ye 8, Kozyatağı CarrefourSA ve Kozyatağı Metro Gross Market’e 10, Ümraniye IKEA ve Meydan AVM’ye 12, Ümraniye CarrefourSA’ya 15 dakikalık mesafede yer alan Sample Style, sosyal hayata ve İstanbul’un önemli merkezlerinin yanı başında!Telefon: (0216) 291 26 00

Web: www.samplestyle.com.tr
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı, Yeni konut projeleri