Özak Hayat Tepe'nin örnek dairesi hazır! 370 bin TL!


 Özak Hayat Tepe'nin örnek dairesi hazır! 370 bin TL!

Örnek dairelerin bugün görücüye çıktığı Hayat Tepe projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Özak GYO Hayat Tepe fiyat listesi 370 bin TL'den başlıyor...Özak GYO tarafından hayata geçirilen Hayat Tepe projesi İstanbul'un Bayrampaşa bölgesinde konumlandırılıyor. Hayat Tepe Bayrampaşa'da örnek daireler bugün görücüye çıktı.


546 adet daireden meydana gelen Hayat Tepe projesi 3 blok halinde yükseliyor. Özak Hayat Tepe projesinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde tasarlandı.


Hayat Tepe fiyat listesi 370 bin TL'den başlayarak yükseliyor. 93 bin 323 metrekare arsa alanına sahip olan Hayat Tepe Bayrampaşa'da dairelerin alanları 65 metrekare ile 237 metrekare arasında değişiyor.


Hayat Tepe projesinde iki blok 24 katlı ve diğer blok ise 23 katlı olarak tasarlandı. Özak GYO Hayat Tepe satış ofisi ile no'lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.


Özak Gayrimenkul Hayat Tepe projesinde kış bahçesi, kafeterya, spa, koşu parkuru, kapalı basketbol sahası, buhar odası, amfi tiyatro, masaj salonu, sauna ve masa tenisi gibi imkanlar yer alıyor.


Hayat Tepe iletişim bilgisi:

Telefon: (0212) 633 53 53

Web Adresi: www.hayattepe.com

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com


hayat tepe , hayat tepe projesi , bayrampaşa hayat tepe , hayat tepe bayrampaşa , hayat tepe iletişim , hayat tepe fiyat listesi , hayat tepe satılık , hayat tepe nerede , hayat tepe adres , hayat tepe ödeme planı , hayat tepe ne zaman teslim , hayat tepe teslim tarihi ,