Özak Hayat Tepe'de faizler şubat ayında yüzde 0.69’a düştü!


Özak Hayat Tepe'de faizler şubat ayında yüzde 0.69’a düştü!

ÖZAK GYO, tüketicilerin yanında yer aldı. Kampanyada ayrıca sınırlı sayıda daire tiplerinde yüzde 15 indirim avantajı da sunuluyor. Kampanya 15 Mart’ a kadar devam edecek.Türkiye’de faiz artışının en önemli gündem maddesi olduğu bir dönemde ÖZAK GYO tüketiciye avantajlar sunmaya devam ediyor. Emlak sektöründe tüketicinin yanında yer alarak  fark yaratan ÖZAK GYO’nun Bayrampaşa’daki Hayat Tepe projesinde yeni faiz oranı yüzde 0.69 olarak belirlendi.

Yeni kampanyayla fırsat yaratan ÖZAK GYO’nun faiz oranının yanı sıra yüzde 1 KDV avantajı ile yine yüzde 1 peşinat ve 120 aya varan vade avantajları da sürüyor. Ayrıca sınırlı sayıda daire tiplerinde yüzde 15 indirim seçeneği de sunuluyor.  

 

Eylül’de teslim

ÖZAK GYO 2014 yılına da hızlı girerek geçen ay emlak sektörünün en büyük ihalelerinden Kazlıçeşme arazisini de alarak ses getirmişti. Emlak sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan ÖZAK GYO, Hayat Tepe projesiyle ilgili yine geçtiğimiz aya özel başlattığı yüzde 15 indirim kampanyası çerçevesinde ayırdığı stok dairelerin tamamının satışını gerçekleştirdi. Yakında tamamlanacak olan örnek dairesinin kapılarını tüketicilere açacak olan Hayat Tepe projesi, hedeflendiği gibi Eylül 2014’te teslime hazır hale gelecek.

 

Bayrampaşa’nın modern yüzü

Bayrampaşa’nın modern yüzü olan Hayat Tepe projesi, üçgen mimari özelliğiyle ‘Mutluluk Mimarisi’ olarak tanımlanıyor. İstanbul’un merkezinde yer alan proje, konumu itibarıyla adeta tarihi yarımadayı gözlüyor.

“Hayata Tepeden Bakın” sloganıyla Özak Hayat Tepe Bayrampaşa’da 32 bin metrekare  alan üzerinde alış veriş vadisinin içinde yer alıyor. İkisi 24, biri 23 katlı 3 bloktan oluşan üçgen mimari tasarımı ile 40 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen projede, 1+0’dan 4+1’e kadar değişen seçenekleri ile toplam 546 daireden oluşuyor.

Kapalı yüzme havuzu, spor salonu ve basketbol salonu ile daire sahiplerinin 12 ay bu faaliyetlerden yararlanması sağlanıyor.

Projede ayrıca fitness, spa, pilates-yoga, sauna-buhar odaları ve kafeterya bulunuyor. Çocuk kulübü, kış bahçesi, koşu parkuru ve anfi tiyatrosuyla da sosyal alanlarını zenginleştiren proje, alışveriş vadisinin içinde yer alan konumu ile yaşamın yeni merkezi olmaya aday.


Telefon: (0212) 633 53 53

Web Adresi: www.hayattepe.com
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler

Bayrampaşa Hayat Tepe nerede , Özak Bayrampaşa Hayat Tepe , bayrampaşa özak , hayat tepe fiyatları , bayrampaşa hayat tepe , Bayrampaşa Hayat Tepe faizleri , Bayrampaşa Hayat Tepe fiyat , hayat tepe bayrampaşa ödemeleri ,