Moment İstanbul peşinatsız 24 ay vade avantajı sunuyor!


Moment İstanbul peşinatsız 24 ay vade avantajı sunuyor!

AC Yapı’nın teslimatını 2017 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirmeyi hedeflediği, Kartal’da bulunan Moment İstanbul projesinde konut sahibi olanlara özel, %25 Kar Garantili kampanyası 30 Kasım’a kadar uzatıldı...İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olan Moment İstanbul lokasyonu itibarıyla arz ettiği yüksek yatırım değerinin yanı sıra şehrin kalbinde huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.


Yatırım değeri yaklaşık 100 milyon dolar olan projede toplam 731 adet ve 1+1’den 4+1’e kadar değişen konut tipleri 74 metrekare ile 314 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Geniş daireleri ve zengin sosyal donatıları olan Moment İstanbul’da peşin ödemelerde % 25 kar getirisi fırsatının yanı sıra, müşteriye özel ödeme planı ve peşinatsız 24 ay vade seçeneği de projenin en avantajlı fırsatlardan biri olarak dikkat çekiyor. İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası’ndan cazip faiz oranları ile kredi kullanabildiğiniz, dingin ve keyifli bir yaşam sunan Moment İstanbul’da konutların fiyatları 319 bin TL'den başlıyor.


Manzaralı daireleri ve cadde mağazacılığı ile ön planda olacak olan Moment İstanbul’da,  bölgede yaşayanların günlük ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planlanan ticari üniteler de yer alacak. Kapalı/açık yüzme havuzu, fitness center, spa, hobi odaları, cep sineması ,çocukların keyifli bir ortamda vakit geçireceği Kids Club ve yürüyüş parkurlarıyla yaşamı zevke dönüştürecek olan projede, ayrıca 35. katta, eşsiz bir panoramik manzaraya ve etkileyici bir dekorasyona sahip olan Moment Terrace, misafirlerin ağırlanabileceği ya da toplantıların yapılabileceği ayrıcalıklı bir mekân olarak Moment İstanbul sakinlerinin hizmetinde olacak.


Lokasyon avantajıyla rakipsiz olan Moment İstanbul, Metro’nun yanı başında, İstanbul Adalet Sarayı’na 2dk., Kartal sahil şeridine yaklaşık 5 dakika mesafesiyle, AC Yapı’nın Kent Life ve Dore Life’dan sonra AC Yapı’ nın prestijli projeleri arasında yerini alıyor.


Moment İstanbul Satış Ofisi

0216 377 82 82

www.momentistanbul.com Moment İstanbul peşinatsız ödeme planı , Moment İstanbul , Moment İstanbul projesi , moment istanbul nerede , Moment İstanbul konutları , Moment İstanbul ac yapı ,