Mesa Çamlıca telefon numarası!


Mesa Çamlıca telefon numarası!

40 tane dubleks, 5 tane villa, 40 tane bahçeli ve 30 tane ara kat daireden meydana gelen projede teslimlerin Haziran'da yapılması planlanıyor. İşte detaylı bilfi için Mesa Çamlıca telefon numarası...Mesa Çamlıca telefon numarası: 0 216 402 11 15 olarak belirlendi. Mesa Mesken tarafından inşa edilen projede ödeme koşullarına göre yüzde 18 KDV uygulanıyor. 


Mesa Çamlıca Konutları'nda sosyal donatılar arasında; buhar odası, oyun alanları, yüzme havuzları, spor odaları, yürüyüş yolları ve dinlenme alanları yer alıyor. 


Daire seçeneklerinin 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak dizayn edildiği projede dairelerin alanları 240 metrekare ile 950 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

 

Konum olarak İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar'da yükselen projede yaşam bu yaz başlayacak. Daire fiyatlarının 1 milyon 670 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Teslimlerin Haziran ayında gerçekleşmesi planlanan Mesa Çamlıca Konutları hakkında detaylı bilgi için Mesa Çamlıca telefon numarası:0 216 402 11 15 .


Mesa Çamlıca nerede?

Adres: Kısıklı Mah. Bağlar Yolu Cad. Deva Sok. No:4 Üsküdar /  İstanbul 

16 soruda Mesa Çamlıca projesi!

Mesa Mesken Mesa Çamlıca iletişim! 

Mesa Çamlıca telefon numarası

0 216 402 11 15 

Web: www.mesacamlica.com

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com


Mesa Çamlıca telefon numarası , Mesa Çamlıca evleri , Mesa Çamlıca projesi , mesa çamlıca satılık , mesa çamlıca daire fiyatları , Mesa Çamlıca son durum , mesa çamlıca ödemeleri , Mesa Çamlıca ödeme planı , Mesa Çamlıca fiyat , mesa çamlıca nerede , Mesa Çamlıca ne zaman teslim ,

Hemen Teslim 4 proje