Kayaşehir Bulvar İstanbul!


Kayaşehir Bulvar İstanbul!

Kayaşehir Bulvar İstanbul ödeme planı kapsamında yüzde 1 peşinatla daire sahibi olmak mümkün. Daire fiyatlarının 364 bin TL'den başladığı projenin teslimleri 2016 yılı içerisinde gerçekleşecek.Kayaşehir Bulvar İstanbul projesi, Özkar ile Özülke İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Başkşehir'de yükselen projede satış süreci devam ediyor. Projedeki dairelerin alanları 113 - 276 metrekare arasında değişiyor. 


Kayaşehir Bulvar İstanbul teslim tarihi 2016 yılı olarak belirlendi. 1.555 tane daireden oluşan projede daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak tasarlandı. 


Kayaşehir Bulvar İstanbul projesinde mevcut olan sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, spor alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, gölet, yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness merkezi bulunuyor.Kayaşehir Bulvar İstanbul fiyat listesi

2 oda 1 salon daireler 364 bin TL

3 oda 1 salon daireler 475 bin TL

4 oda 1 salon daireler 629 bin TL

5 oda 1 salon daireler 1 milyon TLKayaşehir Bulvar İstanbul ödeme planı

-Toplam daire bedelinin yüzde 1'i peşin, yüzde 24'ü teslimde ödeniyor. Kalan daire bedeli ise banka kredisi ile 120 aya kadar vadelendiriliyor.

-Yüzde 50 peşinat ödendiğinde, kalan bedel vade farksız 30 aya kadar taksitlendiriliyor. Kayaşehir Bulvar İstanbul nerede?

Bulvar İstanbul lokasyon olarak TEM otoyoluna 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, ikinci köprü 20 dakika, Atatürk Olimpiyat Stadı’na 1 kilometre, Basın Ekspres ve TEM Otoyolu’na yakın konumda ve metro istasyonuna 1 kilometre uzaklıkta yükseliyor. 


Bulvar İstanbul nerede?

Adres: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul


Bulvar İstanbul iletişim

Telefon: 444 66 10  

Web: www.bulvaristanbul.com.tr

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı

Kayaşehir Bulvar İstanbul , Kayaşehir Bulvar İstanbul fiyat listesi , Kayaşehir Bulvar İstanbul ödeme planı , Kayaşehir Bulvar İstanbul nerede , Kayaşehir Bulvar İstanbul teslim tarihi , Kayaşehir Bulvar İstanbul evleri , Kayaşehir Bulvar İstanbul iletişim , Kayaşehir Bulvar İstanbul telefon numarası , bulvar istanbul fiyat listesi ,