Karden İnşaat Sembol İstanbul’da 105 bin TL’ye!


 Karden İnşaat Sembol İstanbul’da 105 bin TL’ye!

3 blok halinde tasarlanan Sembol İstanbul'da anahtar teslimler 2015 Aralık'ta yapılacak. Karden İnşaat Sembol İstanbul’da 105 bin TL’ye stüdyo daireler satılıyor...2015 yılının Aralık ayında teslimleri gerçekleşecek olan Sembol İstanbul projesi Karden inşaat tarafından hayata geçiriliyor. Satışların devam ettiği Sembol İstanbul projesi Beylikdüzü - Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde yükseliyor. 


1066 adet daire, 554 adet ofis ve 44 adet dükkandan meydana gelen 3 blok halinde tasarlandı. Sembol İstanbul Evleri'nde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde daireler yer alıyor.


Satışların devam ettiği Sembol İstanbul projesi "Avrupa'nın da Sembol'ü olduk" sloganıyla tanıtılıyor. Sembol İstanbul fiyat listesi 105 bin TL'den başlıyor. Proje LEED Kriterlerine uygun olarak tasarlandı.


Sembol İstanbul Konutları'nda dinlenme alanları, sauna, kapalı otopark, fitness center, hobi odaları, açık-kapalı yüzme havuzları, futbol-basketbol sahası, Türk hamamı, koşu parkuru ve Fin hamamı gibi imkanlar bulunuyor.


17 bin metrekare ticari alan için ayrılan Sembol İstanbul projesi lokasyon olarak Tüyap Fuar merkezine 3 kilometre,  havaalanına 12 kilometre, E-5 karayoluna 800 metre ve deniz otobüslerine 4 kilometre uzaklıkta yükseliyor.


Sembol İstanbul iletişim bilgisi:

Satış Ofisi:  444 61 10

Web: www.sembolistanbul.com

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com

sembol istanbul , Sembol İstanbul projesi , Sembol İstanbul nerede , Sembol İstanbul adres , Sembol İstanbul iletişim , Sembol İstanbul ödeme planı , Sembol İstanbul karden inşaat , karden inşaat Sembol İstanbul , Sembol İstanbul ne zaman teslim , Sembol İstanbul resimleri ,