Kadıköy Yenitepe İstanbul! Burası şehrin 8. tepesi!


 Kadıköy Yenitepe İstanbul! Burası şehrin 8. tepesi!

1.100 adet konuttan oluşan Yenitepe Kadıköy projesinde teslimler 24 ay sonra yapılacak. Projede daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tipinde tasarlandı.Nuhoğlu ve Gülsa İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Yenitepe Kadıköy projesi İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan Kadıköy ilçesinde konumlandırılıyor.


200 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Yenitepe Kadıköy projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde daire seçenekleri yer alıyor.


Kadıköy Yenitepe İstanbul! Burası şehrin 8. tepesi!


Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Yenitepe Kadıköy projesi 4 blok halinde yükseliyor. 1.100 adet daireden meydana gelen Yenitepe Kadıköy projesinin arsa alanı 30 bin metrekare olarak belirlendi.


24 ay sonra teslim edilecek olan Yenitepe Kadıköy Evleri'nde bloklar 21 katlı olarak tasarlandı. Projede dinlenme alanları, kapalı otopark, fitnes center, buhar odası ve yüzme havuzu yer alıyor.


Yenitepe Kadıköy nerede?

Yenitepe Kadıköy adres bilgisi: Omca Sok. Golden Plaza İş Merkezi E Blok No: 4 34742 Sahrayıcedit / İstanbul


Yenitepe Kadıköy iletişim bilgisi:

Telefon: 444 4 616

Web Adresi: http://www.yenitepekadikoy.com/

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com
Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri

yenitepe kadıköy , yenitepe kadıköy projesi , yenitepe kadıköy nerede , Yenitepe Kadıköy adres , yenitepe kadıköy iletişim , yenitepe kadıköy fiyatları , Yenitepe Kadıköy ne zaman teslim , Yenitepe Kadıköy örnek daire ,