Hoşdere Kiptaş Konutları teslimleri!


Hoşdere Kiptaş Konutları teslimleri!

Yaklaşık 64 milyon TL'ye mal olacak projede 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Kiptaş tarafından inşa edilecek proje 14 katlı 12 bloktan oluşacak. Peki Hoşdere Kiptaş Konutları teslimleri ne zaman?Hoşdere Kiptaş Konutları teslimleri ne zaman sorusuna cevap vermeden önce projenin detaylarına değinelim. Kiptaş'ın 600 konutluk Hoşdere projesi lokasyon olarak Bilfen ile Pazartürk arasında 25 bin 920 metekare alan üzerinde yayılıyor. 


2 adet 3 katlı otopark, çocuk oyun alanı, spor alanları ve yüzme havuzu bulunan Kiptaş Hoşdere projesinde 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Proje yaklaşık 64 milyar TL'ye mal olacak. 


Toplamda 12 blok halinde 14 katlı olarak yükselecek Hoşdere Kiptaş Konutları'nın inşaat alanı 90 bin 899 metrekare olarak belirlendi. 


Memurlara özel kurayla 1 ay sonra satışa çıkacak projede blokların taban alanı 5 bin 820 metrekareden oluşuyor. Hoşdere Kiptaş Konutları teslimleri 2018 yılının ilk çeyreğinde yapılacak. 


Hoşdere Kiptaş Konutları iletişim

Telefon : 0212 414 98 98 

Web : www.kiptas.com.tr 

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com

Hoşdere Kiptaş Konutları teslimleri , Hoşdere Kiptaş Konutları iletişim , Hoşdere Kiptaş Konutları nerede , Hoşdere Kiptaş Konutları satılık , Hoşdere Kiptaş Konutları son durum , Hoşdere Kiptaş Konutları ne zaman teslim , Hoşdere Kiptaş Konutları kuralı satışları , Hoşdere Kiptaş Konutları telefon , Hoşdere Kiptaş projesi , Başakşehir Kiptaş konutları , Başakşehir Kiptaş satılık , Başakşehir Kiptaş satılık daire ,