Hayat Tepe'de kiracınız hazır!


 Hayat Tepe'de kiracınız hazır!

Hayat Tepe'de kiracınız hazır. Projeden daire satın aldığınızda kira kontratı hemen imzalatılıyor. 1 senelik aditanız ve kiranız Özak GYO tarafından garanti altına alınıyor.Özak GO tarafından İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde konumlandırılan Hayat Tepe projesi 3 blok halinde yükseliyor. Satışların devam ettiği Hayat Tepe projesinde teslimler bu yılın Eylül ayında gerçekleşecek. 


546 adet daireden meydana gelen Hayat Tepe projesi 93 bin 323 metrekare alana sahip. Özak GYO Hayat Tepe projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde daireler yer alıyor. 


Hayat Tepe fiyat listesi 276 bin TL'den başlayarak, 1 milyon 208 bin TL'ye kadar yükseliyor. Bayrampaşa Hayat Tepe Evleri'nde dairelerin alanları 65 metrekare ile 237 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Hayat Tepe'de kiracınız hazır! 

Bayrampaşa Hayat Tepe projesinde ev aldığınız zaman kira kontratınız imzalanıyor ve böylece 1 yıl kiranız ve aidatınız garantileniyor. Projede 1+1 daireler için 2 bin TL, 2+1 daireler için 2 bin 500 TL, 3+1 daireler için 3 bin 500 TL ve 4+1 daireler için 4 bin TL kira garantisi sunuluyor. 


Hayat Tepe nerede?

Bayrampaşa Hayat Tepe adres: Altıntepsi Mahallesi, Metro Cash&Carry Yanı No:2 Bayrampaşa - İstanbul


 Hayat Tepe


Hayat Tepe iletişim bilgisi:

Telefon: (0212) 633 53 53

Web Adresi: www.hayattepe.com

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com


hayat tepe , hayat tepe projesi , bayrampaşa hayat tepe , hayat tepe fiyat listesi , Hayat Tepe kira kampanyası , Hayat Tepe kira , hayat tepe nerede , hayat tepe adres , hayat tepe ödeme planı , hayat tepe fiyatları , özak gyo Hayat Tepe , Hayat Tepe kampanya ,