Güneşli Feza Park Evleri Projesi!


Güneşli Feza Park Evleri Projesi!

Güneşli Feza Park Evleri Projesi 'nde satışa sunulan dairelerin teslimleri 24 ay sonra gerçekleşecek. kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen projede 146 daire bulunuyor...Güneşli Feza Park Evleri Projesi, Feza İnşaat imzası ile Güneşli'nin Evren Mahallesi'nde kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor. 3 blok olarak yükselen proje toplam 24 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor.


Güneşli Feza Park Evleri Projesi 'nde toplam 146 adet daire bulunuyor. 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinin yer aldığı proje içerisinde 3 oda 1 salonlar 120 adet, 4 oda 1 salonlar ise 26 adet olarak bulunuyor.


Çeşitli sosyal donatı alanının yer aldığı Güneşli Feza Park Evleri'nde yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness center, spor alanları ve daha bir çok sosyal alan bulunuyor. Projede daire teslimleri 24 ay sonra gerçekleşecek.


Güneşli Feza Park Evleri Projesi 'nde satışa sunulan 119 metrekare 3 oda 1 salon daireler 350 bin TL, 176 metrekare 4 oda 1 salon daireler ise 550 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.


Güneşli Feza Park Evleri nerede?

Proje konum olarak Basın Ekspres yoluna 1,5 kilometre mesafede yer alan Güneşli Feza Park Evleri projesi FSM Köprüsü'ne, Boğaziçi Köprüsü'ne 20 dakika, Atatürk Havalimanı'na 5 kilometre mesafede yükseliyor.


Güneşli Feza Park Evleri Projesi!


Güneşli Feza Park Evleri Projesi iletişim

Tel : 0212 430 61 16 

Web: www.fezainsaat.com

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı

güneşli feza park evleri projesi , Feza Park Evleri projesi , feza inşaat feza park evleri adres , feza park evleri güneşli nerede , feza park evleri güneşli projesi , güneşli Feza Park Evleri , güneşli feza park evleri daire fiyatları , feza park evleri daire fiyatları ,

Hemen Teslim 4 proje