Denizli Aqua City teslim tarihi!


Denizli Aqua City teslim tarihi!

Denizli Aqua City teslim tarihi bilgisine haberimizden ulaşabilirsiniz. Projede 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor...



Denizli Aqua City teslim tarihi bilgisinden önce projenin genel özelliklerinden bahsedelim. Proje Denizli'de Sinpaş Yapı imzası ile yükseliyor.


1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri bulunan Aqua City toplam 900 daireden oluşuyor.


Satışları devam eden Sinpaş Aqua City'de daire büyüklükleri 72 metrekare ile 214 metrekare arasında değişiyor. Projede daire fiyatları kat ve cepheye göre değişiklik gösteriyor.


Toplam 210 bin metrekare alan üzerinde yayılan projede ödeme planı kapsamında banka kredisi ve firma bünyesinde kredi imkanı sağlanıyor. 


Projede, bungalovlar, palmiyeler, çardaklar, seyir terasları,çocuklar için su kaydırakları, açık hava sineması, göl kenarlarında yürüyüş yolları, tropik ağaçları gibi özellikler mevcut.


Denizli Aqua City teslim tarihi!


Denizli Aqua City teslim tarihi Haziran 2017 olarak belirlendi. Projede daire fiyatları 159 bin 300 TL ile 709 bin 100 TL arasında değişiyor. 


Adres:  İzmir  Asfaltı Üzeri 5. km Adnan Menderes Bulvarı No: 185 (Eski EGS Park) Denizli


Aqua City satış ofisi 

Tel: 444 19 74

Web: www.aquacitydenizli.com.tr

Gizem Yılmaz/Konuttimes.com





Denizli Aqua City teslim tarihi , Denizli Aqua City fiyatları , Denizli Aqua City satılık daire , Denizli Aqua City konumu , Denizli Aqua City görünümü , Denizli Aqua City evleri , Denizli Aqua City ödeme planı ,