Çankaya Atakule AVM iletişim!


Çankaya Atakule AVM iletişim!

Çankaya Atakule AVM iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Çankaya'da Botanik Parkı manzaralı bir tepede yer alan AVM geçtiğimiz günlerde açıldı.Atakule AVM Ankara'nın ilk, Türkiye'nin ikinci alışveriş merkezi olarak biliniyor.  Yatırımcı ve Atakule GYO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Tarman, Atakule GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İcra Kurulu Başkanı Murat Tarman, Atakule GYO Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Mehmet Arpacı, JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, A Tasarım Mimarlık Başkanı ve yüksek mimar Ali Osman Öztürk, çalışanlar ve Ankaralıların yoğun katılımı ile gerçekleşen kurdele kesiminin ardından Atakule Alışveriş Merkezi dün hizmete girdi. 


Atakule AVM, Çankaya'da Botanik Parkı manzaralı bir tepede hayata geçirildi. Gazi Osman Paşa Mahallesi, Cinnah Caddesi ile Çankaya Caddesi’nin kesiştiği yerde yükselen AVM'ye Güvenpark’tan otobüsler de kalkıyor. 


 

Atakule AVM mağazaları:


Divarese, Desa, Sevil, Colombia, Gratis, Toyzz Shop, İpekyol, Vakko, Christofle Paris, Swarovski, Pandora, Winyon, Genewatch, Selamlıque İstanbul, Vakkorama, Macro Center, Cinemaximum, Beymen Club,  Magic n Play, Lacoste, Chakra, W Collection, Network, Urban, Uğurlu 1974, Samsonite, Vassago Hair Designers, Ada Kuru Temizleme, D&R, B&G Store, Magrabi.Atakule AVM adres:

Atakule, 06690 Çankaya/Ankara

Çankaya Atakule AVM iletişim!

Tel: 444 6 282 (ATA)

Web: http://www.atakule.com.tr/Çankaya Atakule AVM , Atakule AVM nerede , Atakule AVM mağaza listesi ,