Bomonti Keten Papilio fiyat listesi!


Bomonti Keten Papilio fiyat listesi!

Teslimlerin 18 ay sonra gerçekleşeceği Keten Papilio Bomonti projesi Nişantaşı, Taksim, Osmanbey ve Şişli’ye yürüme mesafesinde konumlandırılıyor. 

Teslimlerin 18 ay sonra gerçekleşeceği Keten Papilio projesi İstanbul Bomonti'de Fırın Sokak'ta hayata geçiriliyor. Proje Keten Grup imzası taşıyor. 


Keten Papilio Bomonti projesinde 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. Proje30 konut ve 7 dükkandan meydana geliyor.


5 katlı tek blok şeklinde tasarlanan Bomonti  Keten Papilio projesinde daire alanları 81 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.  


Teslimlerin 18 ay sonra gerçekleşeceği  Keten Papilio Bomonti projesi Nişantaşı, Taksim, Osmanbey ve Şişli’ye yürüme mesafesinde konumlandırılıyor.


Bomonti Keten Papilio fiyat listesi!

Bomonti Hilton Oteli ve Kongre Merkezi’ne, Bomonti Bira Fabrikası’na komşu konumda yer alan  Keten Papilio Bomonti fiyat listesi 650 bin TL'den başlayarak değişiyor. 


Keten Papilio iletişim:

0532 111 15 86

http://ketengrup.com.tr/ketenemlak/emlak/keten-bomonti/

Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com Bomonti Keten Papilio fiyat listesi , Keten Papilio satılık daire , Keten Papilio bomonti iletişim ,

Hemen Teslim 4 proje