Bizim Evler 7 projesi ön talep!

Bizim Evler 7 projesi ön talep!

İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen projede toplamda 532 daire ve 43 ticari birim yer alıyor. Avcılar Ispartakule'de yer alan Bizim Evler 7 projesi ön talep süreci başladı.


Bizim Evler 7 projesi ön talep süreci başladı. Daire seçeneklerinin 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildiği projede teslimlerin 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. 


İstanbul Avrupa Yakası Avcılar'a bağlı Ispartakule'de inşa edilen proje 532 daire ve 43 ticari birimden meydana geliyor. Fiyatların 360 bin TL'den başlangıç gösterdiği Bizim Evler 7 projesi 8 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 


İnşaat alanının 124 bin 106 metrekare olarak belirlendiği proje 28 katlı 4 blok halinde hayata geçiriliyor. Bizim Evler 7 projesi ön talep süreci devam ediyor. 


Lokasyon olarak 3.Köprü bağlantı yollarına, Kanal İstanbul'a, 3. Havaalanı güzergahına, banliyo hatlarına, Kuzey Marmara Otoyoluna ve yeni metroya yakın mesafede bulunan projede birçok sosyal alan mevcut. 


Bizim Evler 7 projesinin sosyal alanları arasında; oyun bahçeleri, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, fitness salonu, kreş, buhar odası, spor alanları, mini futbol sahası, her daireye ve misafir araçlara kapalı otopark, eğlence mekanları ve anaokulu bulunuyor. 

14 soruda Bizim Evler 7 projesinin detayları için tıklayın!

Bizim Evler 7 Ispartakule satış ofisi

Tel: 0212 405 10 00

Web: www.bizimevler.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler