20 / 06 / 2024

Bizim Evler 6'nın Metro Etap'ı satışa açıldı!

 Bizim Evler 6'nın Metro Etap'ı satışa açıldı!

Bizim Evler markalı altı projesiyle Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı, büyük ilgi gören Bizim Evler 6 projesinin “Metro” etabını satışa sundu. Şimdiden yoğun talep alan projenin teras evleri büyük ilgi görüyor.İnşaat sektöründe 25. yılını tamamlayan İhlas Yapı yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinden Ispartakule’de Bizim Evler 6 projesine yeni bir etap ekledi. Bölgenin en büyük projesi olarak konumlanan Bizim Evler 6, yeni etabıyla birlikte daha geniş peyzaj, sosyal yaşam ve spor alanlarına sahip olacak.


Yeni etap ile bölgedeki toplam konut sayısını 5 bine çıkaracak olan İhlas Yapı’nın yetkilileri, bu alanda,  454 konut ve 47 adet mağaza inşa edeceklerini belirtiyorlar. Böylelikle Bizim Evler 6’daki konut sayısı 1.661, mağaza sayısı ise 160’a çıkmış olacak. Ispartakule’nin merkezinde konumlanan Bizim Evler 6, planlaması ve çalışmaları hızla ilerleyen Mahmutbey – Bahçeşehir Metro hattının Ispartakule çıkışında yer alıyor.


Yapımı devam eden Bizim Evler 6 projesinin hemen yanında bulunan 28.500 metrekarelik arsa üzerinde geliştiren yeni etap, etüt çalışmaları devam eden metro hattının Ispartakule durağında yer alıyor. Projenin bu özelliğiyle birlikte yeni etabın adı “Bizim Evler 6 Metro” olarak lanse edildi. İhlas Yapı, Ispartakule’de erken teslimlerle hayata geçirdiği 3.500 konut ile bölgede güvenilir bir marka olarak konumlanmaktadır. 710 daireden oluşan Bizim Evler 5’in ise Haziran ayı içerisinde yerleşime açılması planlanıyor. Bizim Evler 6, teraslı daireleri ve yeni konsepti ile yoğun ilgi görüyor. Projede 116 metrekareden başlayan 2+1 daireler 289 bin TL’den satışa sunuluyor.


ALIŞVERİŞ CADDESİ, ALIŞVERİŞ BULVARI OLUYOR…


İstanbul’da sayıları sürekli artan, çok katlı ve kapalı alışveriş merkezleri yerine, geniş alanlarda yapılan, cadde konseptli alışverişe ilgi giderek artıyor.


Bizim Evlerin Metro etabıyla birlikte, mağazalar karşılıklı sıralanacak ve bir alışveriş bulvarı oluşacak. Böylelikle Ispartakule’nin yeni alışveriş ve yaşam merkezi burada hayata geçecek.


Bölgedeki binlerce ailenin ihtiyacını karşılayacak 160 cadde mağazası, Bizim Evler 6 sakinlerinin yanı başında yer alacak.

Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri