Başarır İnşaat'tan Ramazan fırsatı!


Başarır İnşaat'tan Ramazan fırsatı!

Başarır İnşaat Ramazan ayına özel bir kampanya başlattı. Peşinatın teslimde ödendiği Helenium Garden projesinde 314 tane daire bulunuyor.Başarır İnşaat projesi olan Helenium Garden'da Ramazan ayına özel bir kampanya başladı. 314 daireden oluşan projede satışlar devam ediyor.


Helenium Garden projesinde yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar banyosu, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi alanlar bulunuyor. Başarır İnşaat'tan Ramazan fırsatı

Helenium Garden projesinde Ramazan'a özel ara ödemesiz, ve aylık 1.399 TL taksitle daire sahibi olunabiliyor. Projede peşinat daire tesliminde ödeniyor.Daire büyüklüklerinin 40 metrekare ile 280 metrekare arasında değiştiği. Helenium Garden projesi, Pendik'te yükseliyor. Projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire bulunuyor.


Aralık ayında teslim edilecek olan Helenium Garden Pendik projesi 40 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 dakika, Boğaziçi ile Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 20 dakika mesafede yükseliyor. 


Helenium Garden iletişim

Tel: 0216 702 10 00

Web Adresi: www.heleniumgarden.com

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı

Başarır İnşaat ramazan fırsatı , başarır inşaat ramazan kampanyası , başarır inşaat helenium garden projesi , Başarır İnşaat konut projeleri , Helenium Garden iletişim bilgisi , helenium garden ne zaman teslim ,

Hemen Teslim 4 proje