Atakent Tema İstanbul daire fiyatları!


Atakent Tema İstanbul daire fiyatları!

Atakent Tema İstanbul daire fiyatları kaç bin TL'den başlıyor? Sorunun cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz...1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerine yer verilen Tema İstanbul, Halkalı Atakent'te hayata geçirildi. Atakent Tema İstanbul daire fiyatları bilgisinden önce projenin genel özelliklerinden bahsedelim.


1 milyon 550 bin metrekarelik arsa alanına sahip olan Tema istnbul Atakent daireleri 68 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiyor. Projede, sosyal olanaklara da geniş yer veriliyor.


Toplam 3 bin 531 adet konuta yer verilen Atakent Tema İstanbul Evleri, Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur ortaklığı ile yükseliyor. Projedeki, daireler için yüzde 25 peşinat veriliyor ve kalan tutar için banka kredisi kullanılabiliyor.Atakent Tema İstanbul daire fiyatları


Atakent Tema İstanbul daire fiyatları 361 bin TL'den başlıyor. Projede, spor alanları, sauna, fitness center, otopark, tema park,  yüzme havuzu, güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.


Telefon: 0212 970 00 00 

Web adresi : www.temaistanbul.com

Gizem Yılmaz/Konuttimes.com

Atakent Tema İstanbul daire fiyatları , Tema İstanbul Atakent daire fiyatları , Tema İstanbul Atakent satılık , Tema İstanbul Atakent nerede , Tema İstanbul Atakent ulaşım , Tema İstanbul Atakent lokasyon , Tema İstanbul Atakent iletişim ,