5. Levent Rezidans Alibeyköy iletişim bilgileri!


5. Levent Rezidans Alibeyköy iletişim bilgileri!

Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!

5. Levent Rezidans Alibeyköy iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Proje Torunlar GYO ve Kiptaş ortaklığı ile Eyüp Alibeyköy'de konumlandırılıyor...5. Levent Evleri, Eyüp Alibeyköy'de hayata geçirildi. 5. Levent Rezidans Alibeyköy iletişim bilgilerinden yararlanarak proje hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.


1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut alternatifleri bulunan Alibeyköy 5. Levent Evleri, 516 bin metrekarelik arsa alanına sahip. Projede 50 dönümlük koru, eğitim alanı 2 adet okul, Levent Çarşı, 2 adet cami, festival meydanı, amfi tiyatro, spa merkezi, yürüyüş parkurları, açık hava sineması, gölet, yansıma havuzları ve bisiklet parkurları gibi olanaklar yer alıyor.


Daire büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 5. Levent Rezidans, Tornlar GYO ve Kiptaş tarafından konumlandırılıyor.


5. Levent Rezidans Alibeyköy iletişim bilgileri


Alibeyköy 5. Levent nerede?

Boğaziçi Köprüsü'ne 12 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 9 kilometre, Levent ve Maslak'a 7 kilometre uzaklıkta yer alıyor.


5. Levent Rezidans Alibeyköy iletişim bilgileri

Tel:  0212 600 14 00 

Web: www.5levent.com.tr

Gizem Yılmaz/Konuttimes.com

5. Levent Rezidans Alibeyköy iletişim bilgileri , 5. Levent Rezidans Alibeyköy evleri , 5. Levent projesi , 5.levent konutları satılık ,