İşte oyuncu Deniz Çakır'ın boğaz manzaralı evi!


İşte oyuncu Deniz Çakır'ın boğaz manzaralı evi!

Deniz Çakır evinin kapılarını InStyle-Home dergisine açtı. İşte Oyuncu Deniz Çakır'ın boğaz manzaralı evi....Deniz Çakır, Kuruçeşme sahili üzerinde yer alan, altmışlı yıllarda inşa edilen Boğaz’a nazır bir apartman dairesi seçmiş yaşamak için kendine 12 yıldır İstanbul’da yaşayan oyuncunun dördüncü evi olmuş.


İşte Oyuncu Deniz Çakır


“Arnavutköy, Beşiktaş, Nişantaşı ve son durak Kuruçeşme. Ama en çok burayı sevdim galiba. İlk gördüğüm anda bana güzel bir duygu geçirdi ev. Daha önceki evlerimde ben toparlayıcı rolünde olmuştum. Belki de Oğlak burcu olma özelliğimden… Ama burada tam aksini deneyimliyorum her gün. Sanki bu ev beni toparladı ve içinde bu yüzden çok huzurlu hissediyorum kendimi. Deniz gören, güzel ışık alan ve aynayla kaplı böyle bir eve ihtiyacım varmış meğer benim. Hiçbir evimde kendimi bu kadar seyretmemiştim.”


 İşte Oyuncu Deniz Çakır


Evin içi oldukça zevkli tasarlanmıştı. Ben sadece eskimiş duvar kağıtlarını aslına uygun yeniledim o kadar. Bir de kendi zevkime göre mobilyalar ilave ettirdim. Bunlardan en önemlisi kitaplığımdır.


  İşte Oyuncu Deniz Çakır


Perde ve halı ile aram yok gördüğünüz üzere. Kumaşı da sadece yatak odamda tercih ediyorum,


 İşte Oyuncu Deniz Çakır


190m2’lik ferah evin, salona açılan modern tarzda bir mutfağı, üç geniş odası ve iki banyosu bulunuyor. Odalardan birini giyinme odası olarak kullanılıyor.


İşte Oyuncu Deniz Çakırİşte Oyuncu Deniz Çakır

Hürriyet deniz çakırın evi , deniz çakır kuruçeşme ev , deniz çakır ev 2016 , deniz çakır kuruçeşmedeki ev , deniz çakırın evinin fotoğrafları ,