İstanbul'da inşaattan düşen iki işçi hayatını kaybetti!


İstanbul'da inşaattan düşen iki işçi hayatını kaybetti!

İstanbul'da çalıştıkları inşaatlarda yüksekten düşen iki işçi hayatını kaybetti. Kartal Cevizli'de 8 katlı bina inşasında çalışan Ahmet Çakmak ve Esenyurt'ta ise kardeşi ve akrabaları ile aynı inşaatta çalışan Metin Boğmalık hayatını kaybetti.İstanbul'da çalıştıkları inşaatlarda yüksekten düşen iki işçi hayatını kaybetti. 


Kartal Cevizli'de 8 katlı bina inşasında çalışan Ahmet Çakmak (49),  çatıdan vinçle ahşap malzeme indirirken dengesini kaybederek düştü. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Çakmak'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Çakmak'ın cesedi Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. 


Esenyurt'ta ise kardeşi ve akrabaları ile aynı inşaatta çalışan Metin Boğmalık (22), 15. katta iskeleleri sökerken iskelelere bağlı fileye takıldı. Kontrolünü kaybederek beton zemine düşen Boğmalık, olay yerinde hayatını kaybetti. Boğmalık'ın cesedi, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. DünyaMetin Boğmalık , Ahmet Çakmak , hayatını kaybeden inşaat işçileri , kartal cevizli inşaat , esenyurt inşaat ,