Gül İnşaat'ın açık artırmaya çıkardığı gayrimenkuller neler?


 Gül İnşaat'ın açık artırmaya çıkardığı gayrimenkuller neler?

Gül İnşaat, 212 konut ve işyerini Turyap aracılığı ile 6 Şubat Salı günü saat 12:00'de Double Tree By Hilton'da açık artırmaya çıkarıyor..Gül İnşaat mülkiyetindeki 212 konut ve işyerini açık artıma ile satıyor. Açık artırmada 75 bin TL’den başlayan işyerleri ve 198 bin TL’den başlayan konutlara teklif alınacak.


 Gül İnşaat'ın satışa sunduğu konut ve işyerleri için açık artırma ihalesi, Turyap aracılığı ile 6 Şubat Salı günü saat 12:00'de Double Tree By Hilton'da gerçekleştirilecek. 


 İnternet üzerinden teklif vermek isteyenler açık artırmayı "www.turyap.com.tr" adresinden takip edebilecek ve Türkiye'nin her ilinden katılma imkanına sahip olabilecek.


Hemen tapu ve hemen teslim konut ve işyerleri için yüzde 20 peşinat olarak verilecek, geriye kalan bedel 36 ay vadeli olarak ödenebiliyor. Banka kredi desteği de sunulan gayrimenkuller için sözleşme devir hakkı da mevcut. 


Gül İnşaat'ın açık artırmaya çıkardığı gayrimenkuller neler?

 

 

1- Kalekent
2- Vista Konakları
3- Nursan Konakları
4- Kübist
5- Beycity AVM
6- Pelikan Hill,
7- Ataköy Suit
8- Gülpark Suit
9- Sefaköy Özgür Rezidans
10- Gül Proje Express

 


Açık artırma satış şartnamesi için tıklayın


 


Açık arttırma kataloğu için tıklayınÖzge ÖZDEMİR ÇOLAK/Konuttimes.com

 


 Gül İnşaatın açık artırmaya çıkardığı gayrimenkuller , gül inşaat açık artırma projeleri , TURYAP Gül İnşaat gayrimenkul ihalesi 6 şubat ,