Feryal Gülman, yalısını günlüğü 10 bin liraya bir diziye kiraladı!


Feryal Gülman, yalısını günlüğü 10 bin liraya bir diziye kiraladı!

Feryal Gülman, Bebek’teki milyon dolarlık yalısını “Kara Para Yalan Aşk” dizisine kiraladı. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in rol aldığı “Kara Para Yalan Aşk” dizisinin çekimleri, Feryal Gülman’ın yalısında başladı...Feryal Gülman, Bebek’teki milyon dolarlık yalısını “Kara Para Yalan Aşk” dizisine kiraladı.


Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in rol aldığı “Kara Para Yalan Aşk” dizisinin çekimleri, Feryal Gülman’ın Bebek’teki milyon dolarlık yalısında başladı. Gülman’ın bu çekimler devam ettiği sürece yapım şirketinden günlük 10 bin lira alacağı öğrenildi.


Büyüküstün’ün yaşadığı yer olarak ekrana gelecek yalıda bulunan tarihi eser ve antikalar için de olağanüstü güvenlik önlemleri alınmış durumda. Feryal Gülman’ın olası kazalara karşı, değerli eşyaları korumak için ekibin başında beklediği söyleniyor.Hürriyetferyal gülmanın bebekteki yalısının kirası ne kadar , feryal gülman yalısını hangi diziye kiraladı , kara para yalan aşk dizisi nerede çekiliyor , tuba büyüküstün engin akyürek dizisi nerede çekiliyor , feryal gülman bebek yalısı ,