Burçin Terzioğlu ile Murat Yıldırım'ın evi!


Burçin Terzioğlu ile Murat Yıldırım'ın evi!

250 m2’lik evin alt katında salon, mutfak, çalışma odası, misafir tuvaleti ve banyosu yer alıyor. Üst kat içindeki banyo ve geniş giyinme odası ile tamamen yatak odası olarak tasarlanmış.'Kadın İsterse' dizisindeki Demet rolüyle yıldızı parlayan ve Fırtına dizisinde Zeynep karakteriyle ilk başrolünü oynayan Burçin Terzioğlu, kendi gibi oyuncu olan eşi Murat Yıldırım ile altı yıl önce, birlikte rol aldığı Fırtına setinde tanışıp evlendi.


Çift, Bebek'teki evlerinin kapısını Instyle Home mayıs sayısına açtı.


Daha önce Küçük Bebek’te yaşayan çift buraya iki yıl önce taşınmış. “Bebek trafiğinde sıkılıp uzunca bir süre ev aradık. Bu evden bir arkadaşımız sayesinde haberdar olduk. Görür görmez Murat da, ben de çok etkilenip hemen tutmaya karar verdik. İnsana huzur veren sokağını ikimiz de çok sevmiştik. Arabayı artık çok az kullanıyoruz çünkü her şey elimizin altında. Beş dakikada Bebek’te olabiliyorum,” diye mutlulukla anlatmaya başlıyor evinin mutfağında kahveleri hazırlarken Terzioğlu.


250 m2’lik evin alt katında salon, mutfak, çalışma odası, misafir tuvaleti ve banyosu yer alıyor. Üst kat içindeki banyo ve geniş giyinme odası ile tamamen yatak odası olarak tasarlanmış.


Önünde havuzlu bahçeyi gören küçük bir balkonu var. Salonu yatak odasına bağlayan siyah demir merpenler mekana güzel bir grafik görüntü katmış.


Deniz Berdan, mimar Behruz Çinici'nin tasarladığı 21 yıllık Platin Konutları'ndaki çatı dubleksinin kapılarını elle Decoration dergisine açtı.


Berdan Ailesi'nin üç yıl önce taşındığı ev Ulus keyif, rahatlık ve işlevsellik üzerine kurulu. 400 m2'Lik beş odalı dairenin geniş yüksek tavanlı bir salonu var.

Alt katta yatak odaları, üst katta salon, mutfak ve bir de misafir tuvaleti yer alıyor.


Berdan'ın kızı Begüm Londra'da eğitim gördüğü için evde son dönemde yardımcılarıyla birlikte dört kişiler. Onlara bir de Fox Terrier cinsi köpekleri Foxy eşlik ediyor.HürriyetBurçin Terzioğlu , Murat Yıldırım , Burçin Terzioğlunun evi , murat yıldırımın evi , Burçin Terzioğlu evi nerede , murat yıldırımın evi nerede ,