Anel Grup Bakü Olimpiyat Stadı'nın mekanik işleri için sözleşme imzaladı!


 Anel Grup Bakü Olimpiyat Stadı'nın mekanik işleri için sözleşme imzaladı!

Anel Grup, Olimpiyat Stadyumu Projesi 'nin elektrik ve mekanik işleri için, Tekfen İnşaat ile sözleşme imzaladı. Sözleşme bedeli toplam 102.6 milyon dolar olarak onaylandı.

Anel Grup, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de inşa edilen ve 2015 yılı başında tamamlanması planlanan Olimpiyat Stadyumu Projesi'nin elektrik ve mekanik işleri için, Tekfen înşaat ile sözleşme imzaladı. Sözleşme bedeli, elektrik işleri için 69.2 milyon dolar, mekanik işleri için 33.4 milyon dolar olmak üzere toplam 102.6 milyon dolar olarak onaylandı. 

Anel Elektrik Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Batukan, 27 yıldır birçok projeye imza attıklarım söyledi. Batukan, "Dünya standartlarında servis kalitesi taahhüdü ile başlanan Bakü Olimpiyat Stadyumu projesini de yine Anel'e yakışır şekilde tamamlayacağız. Türk mühendisliğini dünyaya ihraç etmekten ülkemiz adına gurur duyuyoruz " dedi. 


Sözcü
Bakü Olimpiyat Stadı elektrik işleri , Bakü Olimpiyat Stadının elektrik işleri , Bakü Olimpiyat Stadı anel grup , Bakü Olimpiyat Stadı tekfen inşaat ,