Exen İstanbul’da evler 84 ay vade ile!


 Exen İstanbul’da evler 84 ay vade ile!

Suryapı Exen İstanbul Evleri'nin 2013 yılında tamamlanması bekleniyor...431 TL'den başlayan fiyatlarla...Suryapı güvencesiyle Çamlıca’da hayata geçirilen Exen İstanbul Projesi kapsamındaki evler, Meyve bahçeleri arasında alabildiğine uzanan ferah yürüyüş ve koşu alanı ile 1 kilometrelik bisiklet parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzları, kapalı ve açık fitness alanları, tema parkları, fun-golf alanı, rekreasyon alanları, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otoparka sahip. 

Exen İstanbul’da rahat yaşam!

Biri yatay biri dikey olarak yapılan bloklarda farklı tiplerde daireler yer alıyor. 155 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Exen İstanbul projesinde inşaat alanı 188 dönüm olarak belirlendi. Exen İstanbul’da 27. kattaki donanımlı ve konforlu mini spor tesisinde, büyüleyici bir manzaranın yanı sıra yüzme havuzu, fitness alanı, sauna, buhar banyosu ve masaj odası bulunuyor. Suryapı Exen İstanbul Evleri’nin 2013 yılında tamamlanması bekleniyor.

Suryapı Exen İstanbul daire fiyatları!

Çamlıca’nın eteklerindeki daireler; 1+1 431 bin lira, 2+1 602 bin lira, 3+1 906 bin lira, 4+1 bin 132 liradan başlayan fiyatlarla sahibini bekliyor.

0216 316 79 90

www.exenistanbul.com.tr


suryapı exen istanbul , eksen istanbul çamlıca , exenistanbul , çamlıca sur yapı eksen istanbul , exen istanbul nerede ,

Hemen Teslim 4 proje