Siemens ankastre ürünlerde Mart ayı kampanyası!


 Siemens ankastre ürünlerde Mart ayı kampanyası!

Siemens Ev Aletleri bahara mutfağını yenileyerek girmek isteyenler için ankastre ürünlerde Mart ayına özel fırsatlar sunuyor. Kaçırılmayacak indirimlerle gelen kampanya Mart ayı sonuna kadar devam edecek.
Siemens Ev Aletleri bahara mutfağını yenileyerek girmek isteyenler için ankastre ürünlerde Mart ayına özel fırsatlar sunuyor. Özellikle Premium, Prestige ve Special cam ocaklı ankastre setler için kaçırılmayacak indirimlerle gelen kampanya Mart ayı sonuna kadar devam edecek.

 

Baharın kendisini göstermeye başladığı Mart ayında Siemens ankastre ürünlerde indirim ve kolay ödeme avantajları sunuyor.

 

Ergonomik, estetik, teknolojik ve konforlu ankastre modelleriyle tüketicilerine seçme özgürlüğünü yaşatan Siemens Ev Aletleri, mutfağını yenilemek isteyenlere Premium, Prestige ve Special cam ocaklı ankastre setlerini, Mart ayına özel çok cazip fırsatlarla sunuyor. Türkiye'nin en yetkin satış ve servis ağı ile en geniş ankastre ürün yelpazesine sahip markası Siemens, sağladığı seçeneklerle doğru ürüne karar vermeyi kolaylaştırıyor.

 

Mart ayında farklı ürün gruplarından 3 ürün alanlar, bulaşık makinelerinde yüzde 50’ye varan indirim avantajından yararlanabiliyor. [i] Siemens indüksiyonlu ocak alanlar yanında 450 TL değerindeki Prestige tencere seti ve çaydanlığa yüzde 50 indirimli sahip olabiliyor.

 

Mart ayında 5 programlı Siemens SN55E530TR 1.959 TL yerine 1.029 TL, 6 programlı SN56L580TR 1.676 TL yerine 1.099 TL, 6 programlı SN46L530TR 1.832 TL yerine 1.235 TL’den sunuluyor.

 


Maximum Kart’a özel taksit seçeneği

Siemens ankastre ürün alışverişlerini Maximum Kart ile yapanlar, +6 taksit  fırsatına da sahip oluyor. 

Siemens Ev Aletleri , Siemens Ev Aletlerinde bahar kampanyası , Siemens Ev Aletleri kampanya , Siemens ankastre ürünlerde kampanya , Siemens mart ayı kampanyası ,