Kuşadası Banyo-Armatür, Isıtma ve Soğutma Sistemleri Fuarı 6-7 Ekim'de!


Kuşadası Banyo-Armatür, Isıtma ve Soğutma Sistemleri Fuarı 6-7 Ekim'de!

Kuşadası Banyo-Armatür, Isıtma ve Soğutma Sistemleri Fuarı 6-7 Ekim'de gerçekleşecek. Tiberio Fiesoli, ilçedeki bir otelde düzenlediğin basın toplantısında 6-7 Ekim'de ilçede açılacak "Banyo-Armatür, Isıtma ve Soğutma Sistemleri Fuarı" ile ilgili bilgi verdi.İtalya'nın "Banyo-Armatür, Isıtma ve Soğutma Sistemleri Fuarı" bu yıl ilk kez ülke dışına çıkarak 6-7 Ekim'de Kuşadası'nda düzenlenecek


İtalya'nın önde gelen banyo ve armatür, ısıtma ve soğutma sistemleri sektöründen 800 temsilcisi 6-7 Ekim'de Kuşadası'nda düzenlenecek fuarda bir araya gelecek. 


Organizasyonu yapan Gruppa Triveneto şirketinin başkanı Tiberio Fiesoli, ilçedeki bir otelde düzenlediğin basın toplantısında 6-7 Ekim'de ilçede açılacak "Banyo-Armatür, Isıtma ve Soğutma Sistemleri Fuarı" ile ilgili bilgi verdi.  


"İtalya Günleri"nin bu yıl ilk kez İtalya dışında Kuşadası'nda düzenleneceğini, fuara İtalya'nın önde gelen 70 firma ile uluslararası markaların katılacağını, yeni ürünlerin tanıtacağını kaydeden Fiesoli, sektörün önde gelen temsilcileri, politikacı ve basın mensuplarından oluşan 800 kişinin fuarı takip etmek için dört özel uçakla Türkiye'ye geleceğini bildirdi. 


Türkiye'yi, istikrarlı gelişen ve güvenle büyüyen bir ülke olduğu için seçtiklerini söyleyen Fiesoli, "Bizim bildiğimiz ve tanıdığımız İtalya da çalışan bir çok Türk firma var. Türkiye, ayrıca Azerbaycan, Rusya, Irak, İran gibi ülkelerle köprü vazifesi görüyor. Bu köprü, diğer ülkelere açılmamızı da sağlayacak. Bu fuar ile  İtalyan-Türk işbirliğinde önemli bir adımı daha atacağımıza inanıyorum. Şu anda kurulacak olan Expo kendi sektöründe tek. Sadece Türk medyası değil, İtalyan basının da büyük bir merak içerisinde, çok yakından takip edeceğine inanıyorum" diye konuştu. 


"AB Türkiye'siz olamaz" 


Bir soru üzerine Türkiye'nin AB içerisinde yer alması gerektiğine inandığını ifade eden ve Avrupa'nın Türkiye'yi daha yakından tanımasını isteyen Fiesoli şunları söyledi: 


"Türkiye yönetimsel ve üretimsel olarak altyapısı olan bir ülke. Çünkü üreten bir geçmişi ve tarihi var. Avrupalı pek çok insan bu durumundan çekiniyor. Fuarın bunların çoğunu değiştirmeye bir zemin yaratacağına, her şeyi daha iyiye götüreceğine inanıyorum. Artık ilerisini görmemiz gerekiyor. Kenti etrafımıza baktığımızda bir Avrupalı olarak bize en yakın çalışabileceğimiz ülke Türkiye. Türkiye'nin olmadığı bir Avrupa Birliği'nin geleceğinin olacağını inanmıyorum."  Dünya
Banyo armatür Isıtma ve Soğutma Sistemleri Fuarı tarihi , kuşadası banyo fuarı , banyo fuarı ne zaman , Banyo armatür Isıtma ve Soğutma Sistemleri Fuarı , Banyo armatür Isıtma ve Soğutma Sistemleri Fuarı ne zaman ,