Kavaklıdere Koleksiyon'da imzalı ev ürünleri bölümü!


 Kavaklıdere Koleksiyon'da imzalı ev ürünleri bölümü!

Yaşam alanlarınıza tarih ve coğrafyalardan izler taşıyan yalın çizgisi ve 40 yılı aşkın geçmişiyle bilinen Koleksiyon’un Ankara Kavaklıdere mağazasında yenilik var. Ankara’nın en işlek bölgelerinden olan Kavaklıdere’deki Koleksiyon mağazasında artık ofis ürünlerinin yanı sıra ev ürünleri de yer alıyor.
Ankara’nın en işlek bölgelerinden olan Kavaklıdere’deki Koleksiyon mağazasında artık ofis ürünlerinin yanı sıra ev ürünleri de yer alıyor. Yeni özel alan Ankara’daki tüm tasarım meraklıları için yeni bir nokta olacak.


Mobilya, aydınlatma, halı-kilim ve cam-porselen aksesuar tasarımlarının sergilendiği bu yeni özel alan Ankara’daki tüm tasarım meraklıları için yeni bir nokta olacak. 


Yaşam alanlarınıza tarih ve coğrafyalardan izler taşıyan yalın çizgisi ve 40 yılı aşkın geçmişiyle bilinen Koleksiyon’un  Ankara  Kavaklıdere mağazasından haberlerimiz var. Bugüne kadar toplam 1300 m2’lik alanında sadece ofis tasarımlarını bulunduran toplam dört katlı mağazanın bir özel katı da ev ürünleri için kurgulandı. Yeni yaratılan bu alanda mobilya, aydınlatma, halı-kilim ve aksesuar tasarımları ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.


Ankara için oldukça hareketli ve şık bir lokasyon olarak kabul gören Kavaklıdere’deki Koleksiyon mağazasının yeni kurgulanan ev bölümünde, birçoğu Faruk Malhan imzası taşıyan mobilya, halı-kilim ve aksesuarları sergileniyor. Ayrıca aydınlatma kategorisinde dünya liderlerinden biri olan Foscarini tasarımlarının yanı sıra Tonon marka sandalyeler, deri malzemenin ince el işçiliğiyle buluştuğu Fasem koltuklar, cam mobilya konusunda benzerine az rastlanır ürünleriyle Tonelli markasının ürünleri de sunuyor. Kavaklıdere Koleksiyonda imzalı ev ürünleri bölümü , Kavaklıdere kolkesiyon , Koleksiyon ev ürünleri , Koleksiyon dekorasyon ürünleri ,