Kamyon şeklindeki genç odası tasarımıyla dikkat çekiyor!


Kamyon şeklindeki genç odası tasarımıyla dikkat çekiyor!

Apron Mobilya tarafından tasarlanan kamyon şeklinde genç odası takımı ilgi çekiyor. Daha önce genç odası yerleşiminde ayrı ayrı yer işgal eden tüm mobilya gereçleri tek bir model üzerinde toplanarak eğlenceli ve kullanışlı hale getirildi...Konya’da üretilen kamyon şeklindeki genç odası takımı sıra dışı tasarımıyla dikkat çekiyor.


Apron Mobilya tarafından tasarlanan kamyon şeklinde genç odası takımı ilgi çekiyor. Daha önce genç odası yerleşiminde ayrı ayrı yer işgal eden tüm mobilya gereçleri tek bir model üzerinde toplanarak eğlenceli ve kullanışlı hale getirildi. Bu kompakt model içinde etejeri, çalışma masası, kitaplık, gardrop, yatağı ve çalışma sandalyesini bir arada bulunduruyor. Böylece oda içerinde ekstra eğlence ve yaşam alanı sunuluyor.


Ürünün çocuklar için eğlence, anne ve babalar için sağlamlık ve ekonomi sunduğu bildirilirken Türkiye'de bayilikleri verilmeye başlandığı kaydedildi. Dünya’da tek olma iddiasıyla üretilen ürün “Endüstriyel Tasarım Tescili” ile koruma altına alındı.Memleketkamyon şeklindeki genç odası hangi markanın , apron mobilya kamyon şeklindeki genç odası takımı , kamyon ge , kamyon şeklindeki genç odası fiyat , konya kamyon genç odası modeli , apron mobilya genç odası modelleri ,